Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->TRABZONDAKİ DERNEK YÖNETİCİLERİ VALİ DALMAZ'I ZİYARET ETTİ   

TRABZONDAKİ DERNEK YÖNETİCİLERİ VALİ DALMAZ'I ZİYARET ETTİ


         Trabzondaki Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Muhammet SÖZEN, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte dün Vali Veysel DALMAZ’ı makamında ziyaret etti.


        Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınıda ziyaret eden dernek yöneticileri ardından Gümüşhane Fen Lisesinde düzenlenen plaket törenine katıldılar. Vali Veysel DALMAZ Fen Lisesine yaptıkları yardım ve katkılarından dolayı bazı dernek yöneticilerine ve iş adamlarına teşekkürlerini bildirerek plaketlerini verdi.

        Fen Lisesinde Vali Veysel DALMAZ, Vali Yardımcısı Nihat KARABİBER, Milli Eğitim Müdürü Durmuş ÖZDEMİR, Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin ATEŞ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail AKÇAY ve dernek yöneticilerinin katıldığı mini sohbet toplantısında Gümüşhane’nin sorunlarıyla ilgili bazı görüşlerde dile getirildi.

    Vali DALMAZ Trabzon ve Gümüşhane’nin Kafkasya ve Orta Asya ülkelerine açılan önemli bir kapı olduğunu ifade ederek ticaretin daha da genişletilebileceğini vurguladı.

        Vali DALMAZ ve başkan Muhammet SÖZEN ülkenin ara eleman ile kalifiye elemana şiddetle ihtiyaç bulunduğu noktasında ortak düşüncelerini dile getirdiler. Sohbet havası içinde geçen toplantıda küçük el sanatlarından turizme, fide üretiminden seracılığa kadar uzanan konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

        Dernek Başkanı Muhammet SÖZEN Belediye Başkanı Mustafa CANLI’yı ziyaretinin ardından şehrimizden ayrıldı.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Çarşamba, 20 Nisan 2005 07:53, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.4965 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu