Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI   

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI


        19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlandı.

        İlk tören 19 Mayıs 2005 Perşembe günü Atatürk Anıtı önünde yapıldı. resmi ve özel kuruluşlar saat 09.00 da çelenklerini Anıta koyarak saygı duruşunda bulundular.

        Anıt önündeki tören Valimiz Veysel Dalmaz’ın, Anıt Şeref Defterine günle ilgili yazısının okunmasıyla sona erdi.

        Yeni Şehir Stadındaki tören saat 10.00 da, Vali, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanının öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla başladı.

       Atatürk’ün Gençliğe Hitabe’sinin okunması, Gençliğin Atatürk’e cevabı, günle iligili konuşmanın Milli Eğitim Müdürü Durmuş Özdemir tarafından yapılması, gençlik adına bir konuşmacı ve öğrencilerce okunan şiiler etkinlikler arasındaydı. Bu etkinlikleri Gençlik Marşı, Şeref Çağrısı, sportif yarışmalarda dereceye giren okullara ve öğrencilere ödüller verilmesi, gösteriler ve halk oyunları izledi.

       Tüm bu etkinliklerde, Arzu Altıparmak, Muharrem Günaydın, Cengiz Yılmaz öğretmenler, okul olarak da M. Ç. Anadolu Öğretmen Lisesi, Kız Meslek Lisesi, Atatürk İlköğretim Okulu, Dumlupınar İlköğretim Okulu, Meslek yüksek Okulu ve diğerleri görev yaptılar.

      Yeni Şehir Stadındaki tören geçit resmi ile sona erdi.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Cuma, 20 May 2005 14:47, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.55452 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu