Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Haberler

Haberler->Gümüşhane->GÜMÜŞHANE KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İLK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPTI   

GÜMÜŞHANE KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İLK OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINI YAPTI


    Gümüşhane Kültür Spor Kulübü Derneği ilk olağan genel kurul toplantısı 22 Mayıs 2005 tarihinde saat 11 de kulüp binasında yapıldı.

    Toplantıya Milletvekili Sabri Varan, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Kültür Turizm İl Müdürü Hüseyin Ateş, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Özgün, CHP İl Başkanı Erkan Pelit basın mensupları ve üyeler katıldı. Toplantıda derneğin ismi ile ilgili tüzük maddesinin yanısıra 4 maddede daha değişiklik yapıldı. Toplantı Dilek ve temennilerin ardından Yönetim ve Denetleme kurullarının seçimi ile son buldu.

     Divan Başkanlığını Dr. Osman Kaçıran'ın yaptığı toplantının sonucunda yeni yönetim kurulu; Necati Yılmaz, Önder Turhan, Atilla Ayvaz, Engin Doğru, Muammer Taş, Nevzat Meydan, Talat Ülker, Mevlüt Saraç, Özgür Erol Çelik, Cemil Atay ve Mesul Olgun'dan, Denetleme kurulu ise Sebahattin Varan, İsmail Akçay, Erkan Pelit, Osman Kaçıran, Nedim Araz ve Doğukan Erenler'den oluştu.
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DİL OKULU GÜMÜŞHANE'DE


| More

 Gönderen AdamGibi, Pazar, 22 May 2005 12:20, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.27571 saniyede 9 sorguyla oluşturuldu