Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
Köşe Yazıları Bölgesi

Köşe Yazıları->Serkan KAYA->BU KADARI DA AYIP [ Arama ]

BU KADARI DA AYIP
Başlık BU KADARI DA AYIP
Açıklama -
Siteye Ekleyen Recep Ergin
Vakit gazetesi yazarı A.İhsan Karahasan oğlu nun 19 Ekim tarihli Gümüşhaneli iş adamlarının Aydın Doğan a ziyareti ile ilgili köşe yazsını üzülerek okudum.

Yazının art niyeti en başından beri amaç üzüm yemek değil bağcı yı dövmek,Bugün hiçbir geliri,fabrikası olmayan iki dağın arasına sıkışmış şehir Gümüşhane de kendince bişeyler yapmaya çalışan ve hafta sonu gerçekleşen Aydın Doğan ziyaretine GÜSİAD davetlisi olarak katılan bir belediye başkanını sırf siyasi partisinden dolayı eleştirip, asıl meseleyi görmek istememek art niyetten başka bişey değildir.Bir keresinde sayın yazar bilmelidir ki hiçbir Gümüşhaneli hemşerisinin batmasıyla gelecek paraya sevinmez,Gümüşhaneli o kadar aşağılık değildir..Hele ki o hemşerisi Türkiye ye mal olmuş yıllardır vergi rekortmeni,24 000 insana ekmek veren,Gümüşhane ye üniversite , spor salonu,parklar ve en önemlisi Doğan Çağrı merkezini yapan işin özü dağların avcundaki Gümüşhane’mize bugüne kadar süregelmiş hükümetlerden daha çok şey yapan bir Gümüşhane sevdalısı ise hiç istemez..

Yazıda açık demagoji yapmışsın Sayın Karahasan oğlu, sende düşmüşsün bu bel altından vurma tezgahına neden Gümüşhanelinin muhafazakarlığı üzerinden bir nefret doğurma çabasına girmişsin. Gümüşhaneli yi muhafazakâr yönünden vurup;’’ bakın siz muhafazakârsınız bu adam din düşmanı nasıl bu adamı destekleyen belediye başkanını desteklerseniz’’ demeye getirmişsiniz ama yemezler… Bugün dini ön plana çıkaranla ne yapmış sizde sanım listesi var ki, Aydın Doğan ı din düşmanı göstermişsin. Peki, hiç sordun mu, Doğan Kelkit’te ki cami yapımlarına ne kadar yardım etmiş .. Birde şunu öğrenelim bu hükümet Gümüşhane’mize ne zaman 75 trilyon ayırmış,ne zaman illere adil olmuş…Gümüşhane hükümet için;’’Nasılsa bizden canım dediği bir yer, yatırıma ne gerek var,devlete baş kaldıranda yok,seçim zamanı oy un kralını da alıyorum ne gerek varmış canım yatırıma’’ dediği bir il…Biz gidip terör için birileri ile pazarlık yapalım..

Bu maliye bu kadar adil dide neden seçim zamanı Petrol ofisinin borcunu sildi..neden Cem Uzan ı bitirirken Doğan dan destek aldı..Neden mavi akımdan aklanamayan beldiye başkanlarını görmedi..Neden başka vergi kaçakçılarını görmek istemedi..Şimdi Aydın Doğan a hırsız diyen maliyeciler, Sayın Doğan madem bu zaman kadar yolsuzluk yaptı nerdeydin….Nerde olacak bu zamana kadar Sayın Doğan mevcut siyasete hep müsamaha gösterdi ama ne zaman eleştiride bulundu al aşağı dilmeye başlandı..

Son olarak Sayın yazar birilerinin damadının gazetelerindeki çıplak resimleride gör,onlarıda söyle ,14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunarak ceza alan gazetenizdeki yazarıda yaz belki objektifsindir diyelim….Haydi selametle
Oyu Puanı: 29 - Ortalama: 4

Yorum Gönder Değerlendir Yazdır
Yorumlar

Bilgiler
Burda 2491 Köşe Yazısı Kayıtlı
Enfazla Bakılan: TARİMİZDEKİ KAHRAMAN KADINLAR...
Enfazla Değerlendirilen: TEKNOLOJİ VE İNSAN

Köşe Yazıları Bölgesini Gezen: 6 (0 Kayıtlı Üye 6 Ziyaretçi ve 0 Bilinmeyen Üye)
Görünen üyeler: 0


 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 1.43522 saniyede 15 sorguyla oluşturuldu