GİYAD yeryüzü sofrasında buluştu

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GİYAD) Yeryüzü Sofrasında Buluştu. 

GİYAD yeryüzü sofrasında buluştu

GİYAD Başkanı Bayram Erdem programda yaptığı konuşmasında çok bereketli bir Ramazan ayı geçirdiklerini belirterek, “Üyelerimizle ve çevremizdeki dernek başkanlarımızla bu bereketli ayda yeryüzü sofrasında buluştuk. Katılım sağlayan dernek başkanlarımıza ve dernek üyelerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Erdem, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi yüze yakın aileye alışveriş kartı, erzak kolisi ve nakit olarak destekte bulunduklarını da belirterek, "Bu güzel ayda ihtiyaç sahiplerini unutmayan ve hayrımıza destek olan üyelerimize ve GİYAD yönetim kurulu üyesi yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İftar programına Küçükçekmece AK Parti İlçe Başkanı Av. Recep Şencan, İstanbul Gümüşhane Spor Başkanı Ahmet Kaya, Kastamonulular Dayanışma Derneği Kurucu Başkanı Gazeteci Eyüp Sabri Atay, Giresunlular Dernek Başkanı Fahri Aydın, Urfalılar Dernek Başkanı Abbas Parlak, Malatyalılar Dernek Başkanı Mustafa Karataş, Doğu Türkistanlılar Dernek Başkanı Dr. Ali Salih, Urfa Hilvanlılar Dernek Başkanı Ömer Yolcu ve çok sayıda dernek üyesi katılım sağladı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER