AK Parti Şiran ilçe kadın kolları 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti, Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kadın kolları 5.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonucunda Sema Akın ilçe kadın kolları başkanı oldu.

AK Parti Şiran ilçe kadın kolları 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti, Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kadın kolları 5.olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonucunda Sema Akın ilçe kadın kolları başkanı oldu.

Belediye Kültür Salonunda düzenlenen kongreye Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, Özkürtün Belde Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Güngör, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve çok sayıda AK Parti üyesi katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda protokol konuşmalarından sonra konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız seçim çalışmalarında “kapı kapı gezeceğiz” sözüyle bu işi teşkilatlar içerisinde en layıkıyla yapan kadın kolları olarak önümüzde 2019 ve 2023 hedefleri var. Bu dava aynı zamanda hak davasıdır bu nedenle Allah’a dayanıp, güvenip azmedip çok çalışacağız. Burada teşkilatlarımıza büyük görev düşmektedir” dedi.

İlçe kongrelerini büyük bir hızla tamamladıklarını kaydeden Şeyhoğlu, “Geçtiğimiz Hafta Kürtün Kongresini gerçekleştirdik. Bugün Şiran Kongremizi yaptıktan sonra önümüzdeki hafta Köse, Torul ve Kelkit kongremizle ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Bu kutlu yürüyüşe daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Kongrelerimiz AK Parti ailesine hayırlı olsun. Görevini bugüne kadar başarı ile yerine getiren Kadın Kolları Başkanımız Sayın Nurten Nazlı hanımefendiyi ve omuz omuza çalıştığımız tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum. Görevi Nurten hanımdan devralacak olan Sema Akın hanımefendiye ve yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Kongremize katılım sağlayan Özkürtün belde belediye başkanımız sayın Aynur Zorlu Kaya hanımefendiye ve protokol üyelerine teşekkür ediyorum. Kongremizin, demokrasi şölenimizin ilçemize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, hizmetlere devam” diye konuştu.

Yapılan seçim sonunda Sema Akın, AK Parti Şiran İlçe Kadın Kolları Başkanı oldu. Seçim sonrasında Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Sema Akın bir teşekkür konuşması yaptı. Şiran Kadın Kolları Başkanı Sema Akın tarafından yaptığı hizmetler anısına eski Kadın Kolları Başkanı Nurten Nazlı’ya plaket takdim edildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406