Zeyrek başkanlık için kolları sıvadı

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde yayımlanan Gümüşhane Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Nihat Zeyrek, AK Parti’den Gümüşgöze Belde Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdi.

Zeyrek başkanlık için kolları sıvadı

İlçeye bağlı Gümüşgöze Beldesinden olan Zeyrek, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanlığı aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdi.

AK Parti İlçe Başkanlığına giderek evraklarını teslim eden Zeyrek, yaptığı açıklamada “Halkımızın talep ve teveccühü ile kıymetli büyüklerimizin de olurlarını alarak 2024 yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Gümüşgöze Belde Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu Müracaat Ederek ilan ediyorum. Öğrenim, çalışma, siyasi ve sosyal hayatım süresince edindiğim bilgi, beceri ve tecrübelerimi halkımızın hizmetine sunma hususunda yüklendiğim ağır sorumluluğu omuzlarımda hissediyorum. Sizlerin desteği, rabbimin inayeti ile hedeflerimize ulaşma konusunda azami gayret göstereceğimi iddia ediyorum. Şahsi çıkarlar için değil gümüşgöze halkına hak ettiği değeri verebilmek için siz değerli arkadaşlarımdan destek ve dua bekliyorum” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER