15 Temmuz Zafer Meydanındaki otopark Yunus Emre için kullanılacak

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, 15 Temmuz Zafer Meydanı’nda bulunan festival, etkinlik ve otopark alanını SMA hastası Yunus Emre Kaçan’ın tedavisi için ücretli hale getirdiklerini açıkladı. 

15 Temmuz Zafer Meydanındaki otopark Yunus Emre için kullanılacak

Başkan Çimen, otopark olarak kullanılan alanı ücretli hale getirdiklerini ve buradan elde edilecek gelirin Yunus Emre Kaçan için kullanılacağını kaydederek, “15 Temmuz Zafer Meydanı alanımızı Yunus Emre Kaçan yavrumuz için ücretli otoparka dönüştürdük. Buradan elde edilecek gelir Yunus Emre yavrumuza nefes olacak inşallah. Elimizden geldiğince kampanyaya destek olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Zafer Meydanı’nda vatandaşlarımızca otopark olarak kullanılan alanı ücretli hale dönüştürme kararı aldık. Otopark ücretini de 10 TL olarak belirledik” dedi.

Kaçan için “Yunus Emre’yi Yaşat ki Gümüşhane ve Türkiye Yaşasın” sloganıyla Yunus Emre’ye nefes olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Çimen, “Tüm vatandaşlarımızın Yunus Emre’miz için desteklerini bekliyoruz. Bizler Yunus Emre yavrumuzun tedavisinin bir an önce başlaması için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Bu kapsamda bugün böyle bir karar aldık. Kampanyaya destek olan, bağışlarda bulunan 7’den 77’ye herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2022, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 2 ay Önce

Bu fikri atan ve uygulayan hemşehrilerimizi tebrik ediyoruz.

.
. - 2 ay Önce

ne yazık ki bu ilacı alıp iyileşen yoktur? olsa mutlaka görürdüm diyorum...

keza sadece 2021 de kur krizine rağmen 70 kadar türk çocuk tedaviye ulaştı ama iyileşen tek bir çocuk bile tv de görülmedi. görülse kesin ben görürdüm...

SIRADAKİ HABER