Başkan Özdemir Gümüşhanelileri kabul etti

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği (BAĞGÜMDER) yönetimini kabul etti.

Başkan Özdemir Gümüşhanelileri kabul etti

Bağcılar Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Ali Ağaç ve yönetim kurulu üyeleri göreve yeni başlayan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kabulde Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse, Muhammet Yılmaz, Ercan Aslan, Timur Şahin, Köksal Uçan, Elvan Ezber hazır bulundu.

Başkan Özdemir yaptığı konuşmada “Göreve geldiğim ilk günden beri sivil toplum kuruluşlarına çok önem veriyorum. Çünkü ilçemizin yönetiminde sivil toplum kuruluşlarımızın görüş ve önerileri bizim için önem arz etmektedir. Gümüşhanelilerde ilçemizin ve memleketimizin değerleridir. Ziyaret için siz değerli komşularıma teşekkür ederim” dedi.

Gümüşhaneliler Dernek başkanı Ali Ağaç ise “Misafirperverliği için Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’e teşekkür ederiz. Gümüşhaneliler olarak bir yandan memleketimizin kültürünü Bağcılar ilçemizde yaşatırken diğer taraftan da Bağcılar ilçemizin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bağcılar ilçemizde yaşayan hemşehrilerimizin büyük çoğunluğu uzun yıllar burada ikamet ediyor. Belediye Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Gümüşhaneliler olarak her türlü desteği vereceğimizi” ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Program sonunda BAĞGÜMDER Başkanı Ali Ağaç, Başkan Özdemir'e Gümüş işlemeli Türk Bayrağı ve Gümüşhane pestili hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER