Damla Gönüllüleri Rektör Zeybek’i ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönüllülük esasına göre hayata geçirilen “Damla Projesi” gönüllüsü 24 genç Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i ziyaret etti. 

Damla Gönüllüleri Rektör Zeybek’i ziyaret etti

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Müdürü Beytullah Cebel ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Selman Eroğlu’nun da katıldığı ziyarette konuşan Rektör Zeybek, “Doğu’dan Batı’ya Kuzey’den Güney’e birbirinden çok farklı kültürleri içerisinde barından bir coğrafyaya sahip olan ülkemizin, birbirinden farklı renklerini bir arada görmekten büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Yalnızca ülke içerisinden gönüllülerden değil aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinden gönüllüleri de içerisinde barındırması hareketin evrensel bir iyilik hareketi olduğunu ortaya koyar niteliktedir. Bu anlamda, iyiliği yayma amacıyla zamanından ve mekanından fedakarlık ederek üstlendiğiniz “gönül elçisi” misyonunuzdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, toplum yararına gerçekleştireceğiniz çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ayrıca böyle bir hareketin organize edilmesinde emeği geçenleri de kutluyorum” dedi.

Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e plaket takdim eden proje gönüllüleri yakın ilgilerinden dolayı Zeybek’e teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER