Demir: Genel Başkanımız Uslu'nun yanındayız

Belediyeler ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Gümüşhane il başkanı Derviş Demir, yapılacak olan Bem Bir Sen 7. olağan genel kurulda şube ve il başkanları olarak Genel Başkan Levent Uslu’nun yanında ve destekçisi olduklarını söyledi.

Demir: Genel Başkanımız Uslu'nun yanındayız

Gümüşhane BEM-BİR-SEN İl Başkanlığı olarak Şubat ayında yapılacak olan 7. Olağan Genel Kurul seçimlerinde Genel Başkan Levent Uslu ve ekibini destekleme kararını aldıklarını tüm teşkilatları ve kamuoyuna deklare eden Başkan Demir, yaptığı açıklamada BEM-BİR-SEN 7. Olağan Genel Kurulu öncesi Gümüşhane, Samsun, Iğdır, Ağrı, Kars, Ardahan, Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Sinop, Bayburt, Tokat, Çorum ve Amasya şube ve il başkanlıkları olarak ortak karar aldıklarını söyledi.

Genel Başkan Levent Uslu’nun yanında olduklarını ifade eden Demir, “Genel Başkanımız Levent Uslu liderliğinde mevcut konjonktürel duruma rağmen sürekli büyüyen dahili ve harici saldırılara rağmen devamlı olarak gelişen yerel yönetim memurlarına tarihi kazanımlar sağlayan BEM-BİR-SEN Allah’ın izni ile teşkilatımızın destek ve duası ile yine Genel Başkan Levent Uslu liderliğinde gücüne güç katarak ilerlemeye devam ederek saklı kapılar ardından tuzaklar kuran örgütlü güruh ve aveneleri buna mani olamayacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER