Dolmuşların kampüse giriş sorunu çözüldü

Covid-19 tedbirleri kapsamında Gümüşhane Üniversitesi kampüsü girişlerinde uygulanan ek tedbirler ve HES kodu sorgulaması dolayısıyla Fatih Dolmuş araçlarının yaşadığı sorunlar çözüme kavuşturuldu.

Dolmuşların kampüse giriş sorunu çözüldü

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Beyler Kara, Meclis üyesi Tayyar Demirel, S.S. Fatih Dolmuş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Osman Şeker ve Başkan Yardımcısı Nizamettin Kayacı ile Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Yalçını ziyaret ederek Fatih Dolmuş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi araçlarının kampüs girişinde yaşadığı sorunların çözümü amacıyla gösterdikleri duyarlılık için kendilerine teşekkürlerini iletti.

Ziyarette konuyla ilgili yaptıkları talebin değerlendirilerek çözülmesinden dolayı duyarlılık için teşekkür eden GTSO Başkanı İsmail Akçay, “Gümüşhane Üniversitemizin uyguladığı Covid-19 tedbirleri sonucunda dolmuş seferlerinde yaşanan aksaklığın çözülmesi amacıyla başlatılan araç içerisinde HES kodu sorgulama düzenlemesi dolmuş hattımızda yaşanan gecikme sorununu ortadan kaldırmış ve bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir. Öğrencilerimiz bizlerin gözbebeği ve bizlere aileleri tarafından verilmiş değerli birer emanetler. Onların sağlıklı, güven içinde eğitim hayatlarını sürdürmeleri mutlu bir şekilde eğitim hayatlarını tamamlamaları, ülkelerine ve ailelerine faydalı bir birey olarak bu şehirden ayrılmaları tıpkı sizler gibi bizlerinde en büyük önceliği. Öğrencilerimizin rahat ve sağlıklı bir eğitim hayatı için alınan önlemlerin aynı zamanda S.S. Fatih Dolmuş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifimizin de çalışma düzenine uyumlu bir şekilde planlanmasın çok daha güvenli bir hizmet anlayışını ortaya çıkarmıştır. Değerli Rektörümüz ve Genel Sekreterimize hem öğrencilerimizin sağlığını ön planda tutarak yapmış olduğu çalışmalara hem de dolmuş kooperatifimizin sorunlarının çözüme kavuşması için göstermiş duyarlılık için kooperatif başkanımız ve heyetimiz adına teşekkür ediyorum’’ dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem SARI
Ekrem SARI - 2 yıl Önce

Öncelik le yetkililere Fatih dolmuş hattının sorununun çözülmesine canı gönülden tebrik ediyorum. Gumushanede şoför esnafının ne zorluklar çektiğin küçük bir kanıtıdır aslında bu haber. Peki bu karede asıl olması gereken kişi Gümüşhane şoförler ve Otomobilciler odası başkanı değilmidir. Sahipsiz dediğimiz bu cefakar topluluğun kanayan yarasını günler yüzüne sevdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Sari
Sari @Ekrem SARI - 2 yıl Önce

Ne yazikki sen bu tavrından sana oy felan verecek bir seçmen olarak vermeyeceğim... Bu itileme kakisma ile olacak seçim değil saygı çerçevesinde yapılması gereken hareket tır . aciklamani buradan değil direk yazılı basın üzerinden yapsan daha hoş ve güzel olurdu.

SIRADAKİ HABER