Duman: Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk

Saadet Partisi Gümüşhane İl Başkanı Hüseyin Duman, altın kalpli insanların şehrinde seçim kazanma adına her türlü eğlence çılgınlığına şahit olduklarını belirterek bir dizi eleştirilerde bulundu.

Duman: Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk

Duman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada 7 Ekim’den bu zamana ümmet coğrafyasının yangın yerine döndüğü, ilk kıblemiz Mescidi Aksa’nın kuşatma altında olduğu, Gazze’nin bombalar altında olduğu bir ortamda altın kalpli insanların şehri olan Gümüşhane’de seçim kazanma adına her türlü eğlence çılgınlığına şahit olunduğunu söyledi. 

“Gümüşhane’de seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk”

Gazze’de çocukların açlıktan öldüğünü, cesetlerin sokaklarda çürüdüğünü kaydeden Duman, “Kardeşlerimiz zulüm altıda inim inim inlemektedir. Yani ümmet coğrafyası yangın yerine dönmüş yüreklerimizden kan sızmaktadır. Avrupalı insanlık adına bu drama sesiz kalmamışken, vicdanlı askerler insanlık adına kendilerini ateşe verirken Gümüşhane de bizler seçim kazanma hırsının her türlüsüne şahit olduk” diye konuştu.

Gümüşhane’de iddialı olduklarını söyleyen partilerin seçim kazanma hırsına kendilerini kaptırdıklarını ifade eden Duman, “Biri bir eğlenceyi bitirirken diğeri ben senden daha iyi eğlence programı yaparım ben senden daha çok adam toplarım inadı ile daha büyük bir ifsada eğlenceye sebep olmaktadır. Bu inadınız bu kazanma hırsınız yerin dibine batsın” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zuhal Dağoğlu
Zuhal Dağoğlu - 3 ay Önce

Şu küçücük şehrimizde yapılan seçim kampanyalarının çok abartıldığı; gürültü kirliliğine dönüşerek, vatandaşı rahatsız edecek boyutlara ulaştığı maalesef bir gerçek.Hastası olan vardır, yaşlısı olan vardır, bebeği olan vardır, sınavı olan vardır, cenazesi olan vardır, daha bir çok örnek… Bu desibeli yüksek tanıtım müziklerinin bir ölçüsü olması gerekmez mi? Bir gün değil , iki gün değil haftalardır aynı şamataya dayanmak inanınız çok zor. Masanın karşı tarafından da bakmak lazım. Bir cadde boyu şehirde aynı güzergahtaki bu gürültü ve şamatada ile yine olan vatandaşa oluyor. Seçim adabı bu mudur?

SIRADAKİ HABER