banner522

DynEd’de başarılı öğrenciler ödüllerini aldı

Gümüşhane’de öğrencilerin daha iyi İngilizce öğrenmesini hedefleyen DynEd projesinde başarılı olan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

DynEd’de başarılı öğrenciler ödüllerini aldı

Gümüşhane’de öğrencilerin daha iyi İngilizce öğrenmesini hedefleyen DynEd projesinde başarılı olan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

 ‘’Yabancı Dil Eğitimini Güçlendirme Projesi ‘’bünyesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı sonunda DynEd Yabancı Dil Eğitim Programında başarı sağlayan öğrencilere ödülleri verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş, Şube Müdürleri Adem Doğan ve Seyit Tok, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılından beri Gümüşhane’de başarı ile uygulanan DynEd İngilizce Dil Eğitim sistemi töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “DYNED, Dynamic ve Education (Dinamik ve Eğitim) kelimelerinin bir araya getirilerek yazılmasından oluşmakta ve Dinamik Eğitim anlamına gelmektedir. İlkokul 4.sınıftan başlayarak 12.sınıfa kadar olan öğrencilerimizin yabancı dil öğrenmelerinde büyük katkısı olan DynEd yabancı dil eğitim programı “Dil öğreniminde tekrarın ve pratik yapmanın önemini kavratarak, öğrencilerin duymuş oldukları cümleleri kendi sesleriyle kayıt etmelerini ve bu kayıtları dinlemelerinin sağlayarak verimli bir öğrenme biçimi sağlamaktadır. Bu program bilgisayar temelli bir eğitim sürecini içerir ve bugüne kadar geliştirilmiş en kaliteli Yabancı Dil Programıdır. Öğrencilerin daha iyi İngilizce öğrenmesini hedefleyen DynEd projesinde başarılı olan öğrencilere, gereken özeni ve gayreti gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Dereceye giren öğrenciler şöyle: Ortaokullarda Sehernaz Hapencioğlu – Dumlupınar Ortaokulu birinci, Nuray Karabulut-Dumlupınar Ortaokulu ikinci, Irmak Şahin –Gazipaşa Ortaokulu üçüncü olurken, Ortaöğretimde Nisanür Engür- Türk Telekom Fen Lisesi birinci, Miraç Ocaklı – Mesleki Ve Tekninik Anadolu Lisesi ikinci, Mustafa Aras- Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme

Yandex.Metrica