Finaller öncesi öğrencilere motivasyon desteği

Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen “Sınav Öncesi Moral Amaçlı Müzik Eğlence Programı” öğrenciler tarafından ilgiliyle izlendi.

Finaller öncesi öğrencilere motivasyon desteği

Hemşirelik bölümü hocalarından Dr. Öğr. Üyesi Esma Akyıldız tarafından Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde düzenlenen programda BESYO Halk Oyunları ekibi gösterisi sunuldu. Gökhan Zengin’in kemençesi ve Burak Üzüm’ün çaldığı org eşliğinde öğrenciler sınav öncesinde moral depoladı.

Etkinlik hakkında değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek; “Dönem sonu sınavlarının yaklaşmasıyla birlikte öğrencilerimize moral bulmaları için çeşitli etkinlikler düzenlemeleri için gerekli altyapıyı hazırladık. Dileğimiz, uzun ve yorucu bir dönemin sonunda öğrencilerimizin girecekleri final sınavları öncesinde sınav streslerini atmaları ve biraz olsun moral bulmalarıdır. Bu kapsamda Sağlık Bilimleri Fakültemiz tarafından düzenlenen ‘Sınav Öncesi Moral Amaçlı Müzik Eğlence Programı’ öğrencilerimiz tarafında da beğeni ile takip edildi. Söz konusu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi kutluyor, öğrencilerimize final sınavlarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER