Fizyo Vega açıldı

Gümüşhane'de Fizyoterapist Hatice Karaman tarafından hayata geçirilen "Fizyo Vega - Fizyoterapi & Egzersiz Danışmanlığı" düzenlenen törenle açıldı.

Fizyo Vega açıldı
HABERİN GALERİSİ
Fizyo Vega açıldı

Fizyo Vega açıldı

Karşıyaka Mahallesi İmamoğlu Sokakta Karşıyaka Camii Karşısında açılan işletme için tören düzenlendi.

Törene Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Defterdarı Vedat Akıllı, GTSO BAşkanı İsmail Akçay, CHP İl Başkanı Habil Palancı, Memleket Partisi İl Başkanı ve Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Arzu Ay, AK Parti, CHP ve MHP Kadın Kolları Başkanları ve davetliler katıldı.

Belediye Başkanı Çimen ve GTSO Başkanı Akçay’ın ardından konuşan işletme sahibi Fizyoterapist Hatice Karaman, “Bugün burada olan ve gelmek isteyip gelemeyen herkese çok teşekkür ederim. Dokuz Eylül Üniversitesinde akademik eğitimle başlayan daha sonra aldığım eğitimlerle taçlandırdığım mesleğimi kendi kliniğimde gerçekleştirebilmek benim için büyük bir gurur. Bugünlere gelmemde emeği geçen başta aileme, akrabalarıma ve arkadaşlarıma daha sonra ilkokuldan bugüne eğitim hayatımda var olan öğretmenlerime teşekkürü borç bilirim. Mevcut bilgi birikimimle memleketimize hayırlı işler yapacak olmak benim için büyük mutluluk. Benden sonra gelecek meslektaşlarımın ve sağlık çalışanları arkadaşlarımın bugünleri yaşamasını ve şehrimize hayırlı işler yapmasını dilerim. Tekrardan herkese çok teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER