GİAD, Gümüşhane temaslarını tamamladı

Ankara Gümüşhane İş Adamları ve Girişimcileri Derneği (GİAD) heyetinin haftalar önce planlayıp hazırlıklarını yaptığı 3 günlük Gümüşhane ziyaretleri tamamlandı.

GİAD, Gümüşhane temaslarını tamamladı

Ankara Gümüşhane İş Adamları ve Girişimcileri Derneği (GİAD) heyetinin haftalar önce planlayıp hazırlıklarını yaptığı 3 günlük Gümüşhane ziyaretleri tamamlandı.

GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kurt, ziyaret programının ardından yaptığı 7-9 Eylül tarihlerinde çeşitli kamu kurumları, STK’lar ve diğer noktalara yapılan ziyaret programının Çalışma Sonuç Bildirgesi haline getirilerek kamuoyuna duyurulacağını söyledi.

Üyelerine, hemşerilerine ve memleketine karşı sorumlu, güçlü, yenilikçi ve verimli bir STK olmanın ne kadar önemli olduğunu ziyaret ettikleri, kucaklaştıkları, selamlaştıkları bütün kişi ve kuruluşlarla yaptıkları temaslarda, görüşmelerde yakınen görmüş ve yaşamış olmayı, ziyaretlerin birincil amacını gerçekleştirmekle eşdeğer saydıklarını ve bundan büyük bir gurur duyduklarını belirterek, “İlimizde mevcut kurum ve kuruluşlarla planladığımız görüşmeler ışığında edineceğimiz bilgilere, hizmetlere, gelişmelere, sorunlara ve isteklere, beklentilere dair bütün konuları değerlendirmek, üyelerimizle paylaşmak maksadıyla Gümüşhane’yi ziyaret etmek” olarak özetleyebileceğimiz programımızın büyük ölçüde amacına ulaşmış olmasından mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

Program kapsamında Gümüşhane Belediyesi. Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Torul Belediyesi, Köse Belediyesi, Kelkit Belediyesi, Şiran Belediyesi, Gümüşhane Ticaret Odası ile ilimizin tarihi, kültürel, turistik merkezleri ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getiren Kurt, “Programa dair görüş, düşünce ve değerlendirmelere ilişkin sonuçların da GİAD Yönetim Kurulumuzca bir Çalışma Sonuç Bildirgesi haline getirileceğini dikkatlerinize sunmak istiyorum. Bu vesileyle, ziyaretlerimiz öncesinde, esnasında ve sonrasında da bize ilgi gösteren, dostluk ve yakınlıklarından, sorumluluk duygularından ve misafirperverliklerinden mutluluk duyduğumuz bütün yöneticilerimize, hemşerilerimize, kardeşlerimize ve özellikle kıymetli basınımıza teşekkürlerimizi sunmak isterim” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme