GÜMOFF Tokat’ta 61. kupa zaferini kutladı

Kuruldukları günden beri off-road şampiyonlarında göz kamaştıran GÜMOFF ekibi, Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte kazandığı 3 kupa ile toplamda 61 kupa sayısına ulaştı.

GÜMOFF Tokat’ta 61. kupa zaferini kutladı

Gümüşhane Off-Road Kulübü Motor ve Doğa Sporları Derneği (GÜMOFF) üyesi sporcular 3 araçla katıldıkları Tokat 5.Geleneksel Off-Road şenliğinde 3 kupa kazandı.

Kuruldukları günden beri katıldıkları tüm şampiyonlardan kupayla dönen GÜMOFF ekibi geleneği bozmayarak Tokat’ta ta 3 kupa kaldırdı.

Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen off-road şenliğinde kazandığı 3 kupayla kupa sayısını 61’e yükselten GÜMOFF ekibi heyecan dolu müsabakaları izlemek için parkuru gören tepeleri ve parkurun etrafındaki izleme alanlarını dolduran vatandaşlara seyir keyfi yüksek anlar yaşattı.

Yaklaşık 2 kilometrelik pisti en kısa sürede tamamlanmak isteyen pilotların zamanla yarışının adrenalin dolu anları vatandaşlar tarafından heyecanla izlendi.

57 ilden 100’e yakın aracın katıldığı müsabakaya 3 araçla katılan GÜMOFF ekibinden Samet Şahin ve copilotu Abdulvahap Düzgün S1 klasmanında birinci, Alper Akçay ve copilotu Şenol Kazancı S1 klasmanında üçüncü, Recep Şahin ve copilotu Furkan Tüfekçi S2 klasmanında birinci oldu.

Yarışların ardından bir açıklama yapan GÜMOFF Başkanı Recep Şahin, çift çıkış yaptıkları için oldukça çekişmeli bir müsabaka olduğunu belirterek, “GÜMOFF ailesi olarak bizler katıldığımız her yarışmada, gittiğimiz her yerde hem Gümüşhane’yi tanıtmaya hem de adını duyurmaya devam ediyoruz. Her yarışta zorlu şartlarda ekip ruhuyla mücadele ederek kupa kazanmaya devam ediyoruz. Bu güzel organizasyonu hazırlayan ve katkı sunan herkese ve bizleri destekleyen ana sponsorumuz Niyazoğlu’na, Niğdeli Hurdacı Recep Özgün, Eskicioğlu Dental Klinik'e desteklerinden dolayı ve Gümüşhane Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ekrem Sarı’ya etkinliğimize katılıp bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2023, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER