Gümüşhane Devlet Hastanesi'nin lokantası açıldı

Gümüşhane’de yapıldıktan 6 yıl sonra 2021 yılı sonlarında hizmete açılan 200 yataklı Gümüşhane Devlet Hastanesinde vatandaşların en çok ihtiyaç duyduğu eksikliklerden birisi olan lokanta hizmete girdi.

Gümüşhane Devlet Hastanesi'nin lokantası açıldı

Acil Servis yan tarafında geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılarak yer teslimi yapılan ve hem hasta yakınlarının hem sağlık çalışanlarının hem de hastaların ihtiyaçlarını gidermesi için çalışmaları tamamlanan lokanta Salı günü itibariyle hizmet vermeye başladı.

Kentte uzun yıllardır yemek sektöründe hizmet veren Aşçıoğlu firması tarafından açılan lokantada sektörde tecrübeli personel ve ustasıyla aynı anda 50 kişi yemek yiyebilecek.

Lokanta hergün 06.00-24.00 saatleri arasında sıcak yemek, çorba, ızgara ve fast-food hizmetleriyle vatandaşların ihtiyacını giderecek.

Vatandaşlar, anjiyo ve kemoterapi ünitesinin kurulumunun devam ettiği, ikinci tomografi cihazının devreye girdiği, 5 yeni diyaliz cihazıyla birlikte çağın gerekliliğini sağlayan Gümüşhane Devlet Hastanesinde en çok şikayet edilen konulardan birisi olan lokanta eksikliğinin giderilmesinin ardından hastaneye yakın eczane konusunun da biran önce çözülmesini istedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysel Cebel
Veysel Cebel - 2 hafta Önce

Çok güzel isabetli olmuş bol kazançlar

Seyfi gömleksiz
Seyfi gömleksiz - 2 hafta Önce

ÇOK İYİ OLMUŞ İNŞALLAH DEVAM EDER.TEMİZ VE LEZZETLİ YEMELLER CIKAR.AŞCI OĞLUNADA TEŞEKKÜRLER

SIRADAKİ HABER