Gümüşhane Emniyetinden Narkogüç operasyonu

Gümüşhane’de İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ülke genelinde eşzamanlı gerçekleştirilen Narkogüç operasyonunda 4 şüpheliye yönelik operasyon yaptı. Operasyonda 2 kişi tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Gümüşhane Emniyetinden Narkogüç operasyonu

Türkiye geneli gerçekleştirilen NARKOGÜÇ operasyonları kapsamında Gümüşhane il merkezinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı değerlendirilen şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde Gümüşhane ve Balıkesir merkezli 4 şahsa yönelik 4 farklı adreste Emniyet güçleri tarafından saat 06.30’da operasyon gerçekleştirildi.

Operasyon sonucunda tüm şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alınırken şüphelilerden M.Ç, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden serbest bırakıldı, M. T. mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen T.Y. ve K.B. isimli şahıslar ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri Gümüşhane genelinde uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanılmasının engellenmesine yönelik yaptıkları çalışma kapsamında daha önce bu şüphelilerin ev, işyeri, araç ve üst aramalarında 32 adet sentetik ecza hap maddeleri ele geçirmişti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER