Gümüşhane Üniversitesi ile Türk Sağlık-Sen Arasında yüksek lisans protokolü

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü ile Gümüşhane Türk Sağlık-Sen İl Temsilciliği arasında üyelerine özel Yüksek Lisans protokolü imzalandı.

Gümüşhane Üniversitesi ile Türk Sağlık-Sen Arasında yüksek lisans protokolü

Protokolle Gümüşhane Türk Sağlık-Sen üyeleri Gümüşhane Üniversitesi bünyesinde açılacak tezsiz yüksek lisans bölümlerine kayıt yaptırmak istemeleri halinde yüzde 25 indirim uygulanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Sağlık-Sen İl Temsilcisi Dr. Ali Çıtlak, “Misyonumuz gereği, personellerimizin daha rahat ve huzurlu çalışabilmesi adına onlara yardımcı olabilmek için üyelerimizin sadece sosyal ve özlük hakları değil onların eğitim anlamında da her zaman destekçisi olma gayretindeyiz. Bu maksatla personelimizin lehine yapılacak tüm işler baş tacımızdır. Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü ve Türk Sağlık-Sen arasında yapılan protokol gereği artık Türk Sağlık-Sen üyelerimiz Tezsiz Yüksek lisans programlarından Yüzde 25 indirimli faydalanacaktır. Üzerinde uğraş verdiğimiz daha güzel işlerin müjdesini verme temennisiyle var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Çıtlak, sağlık personellerinin pandemiden dolayı geçmiş oldukları zor dönemde yapılan bu anlaşma ile moral desteği bulmalarına vesile olan başta Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek olmak üzere tüm üniversite personellerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER