Gümüşhane’de ev yangını korkuttu

Gümüşhane’de bir apartmanın 3.katındaki dairede çıkan yangında ev küle dönerken, 4 kişinin itfaiye tarafından kurtarıldığı ve mahalleyi duman altında bırakan yangını vatandaşlar korku dolu gözlerle izledi.

Karşıyaka Mahallesi, Fevzi Ataç Sokakta bulunan Pezük apartmanının 3.katında Adem Köprülü’nün kiracı olduğu dairede elektrik kontağından çıktığı değerlendirilen ve yatak odasından başlayan yangın kısa sürede evin her yerini sardı.

Daireden dumanlar çıktığını gören vatandaşların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine ulaşan Gümüşhane Belediyesi İtfaiye ekipleri ilk olarak evde mahsur kalan ve dumandan etkilenen 2 kişi ile üst kattaki dairede yaşayan 2 kişiyi kurtardıktan sonra merdivenli itfaiye aracıyla yangına müdahale etti.

O anlar çevrede oturan vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kayıt altına alınırken, yangına su tutuldukça balkondan dışarıya çıkan duman kütleleri kameralara yansıdı.

Mahalleyi duman altında bırakan yangını vatandaşlar korku dolu gözlerle izlerken kısa sürede söndürülen ve diğer kat ve dairelere sıçraması engellenen yangında dairedeki eşyaların neredeyse tamamı kullanılamaz hale geldi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış abış
Barış abış - 1 hafta Önce

Bu arkadaşların mazot fiyatlarından haberi var mı acaba 4 ayda %kaç zam geldiğini biliyorlar mı protesto edeceksen mazota gelen zammı protesto et İstanbul belediyesinin dolmuşlar yaptığı zamdan haberleri var mı var ama konuşmak işlerinine gelmiyor bu adamlar halen muhalefet nasıl yapılacağını öğrenememişler

SIRADAKİ HABER