banner522

Gümüşhane’de okullara 1 günlük kar tatili

Gümüşhane Valiliği, il genelinde akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle okulların 9 Ocak Çarşamba günü bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. 

Gümüşhane’de okullara 1 günlük kar tatili

Gümüşhane Valiliği, il genelinde akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle okulların 9 Ocak Çarşamba günü bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. 

Kurumun web sitesinden yapılan açıklamada meteorolojik verilere dayalı olarak yapılan değerlendirme sonucu, il merkezi ve ilçelerde yaşanan aşırı soğuklara bağlı buzlanma ve beklenen kar yağışı nedeniyle herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla tüm resmi, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim veren resmi ve özel okul, kreş ve kurumların tamamında eğitim-öğretime 9 Ocak 2019 Çarşamba günü 1 gün süre ile ara verilmesi uygun görüldüğü kaydedildi.

Açıklamada ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra ş.
Esra ş. - 3 ay Önce

Aman geç kaldınız zaten.kar tanesi yere düşmeden tatil.bu izin verdiklerinizin işini kim yapacak acaba .anne baba çalışırken tatil edilen okula gidemeyen çocuk nerede kalacak hiç düşünmeyin.

Sami Ü.
Sami Ü. @Esra ş. - 3 ay Önce

Okul birinin çocuğunun avutulacağı ya da bakıcıvari bırakılacağı bir yer değildir, hanımefendi. Keşke üzüntünüzü çocuğum bir gün mahrum olacak okul tecrübesinden diyerek gösterseydiniz o zaman makul bir cevabım olurdu. Ancak şu an bu özrü kabahatinden büyük olan yorumunuza diyorum ki: Çalışıp aldığınız paradan kısıp çocuğunuza bakıcı tutunuz.

ILKER
ILKER - 3 ay Önce

BEREKET

Emin Alkan
Emin Alkan - 3 ay Önce

insanlar bu kadar kasmamalı biz çocuğuz ve seviniriz sizde çocukken sevinirdiniz yani empati kurmalıyız.Aynı şey bizim içinde geçerli bi insan tatil olmasın diyosa hemen sövmeye gerek yok

Esra ş.
Esra ş. - 3 ay Önce

Ben çalışan bir anneyim.cocugum kreste.sorun alınan para değil tatil verildiğinde boşta geçen zaman.bakici tutmayı akıl edemedim zaten teşekkür ederim fikriniz için.ben çalışan anneler ve benim gibi düşünenler adına yazdım.bazi babalara hava güzel.

SIRADAKİ HABER

banner406

Gümüşhane Pestil Köme

Yandex.Metrica