İhtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı hediye edildi

Seydibaba Platformu ve Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere 480 çift ayakkabı hediye edildi. 

İhtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı hediye edildi

Seydibaba Platformu ve Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlikte Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere 480 çift ayakkabı hediye edildi. 

Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Seydibaba Platformu tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şiran’da okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı hediye edildi. Yeni ayakkabılarına kavuşan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu. 

Şiran’da ki Şehit Turgay Türkmen İlkokulu’nda gerçekleşen programa Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, Şiran İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kürşat Candemir, Seydibaba Platformu Başkanı Bayram Küçük, kurum müdürleri ve ilçenin ileri gelenleri katıldı.

Programda konuşan Şiran İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kürşat Candemir, Seydibaba Platformu’nun bu güzel ve anlamlı sosyal sorumluluk projesinden dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür etti. Candemir, “Bu tür etkinlikler gurbette yaşayan hemşerilerimiz ile ilçemizde yaşayan halkımız arasında bir iyilik köprüsü kuruyor. Bu tür etkinliklerin diğer platform ve derneklerimize de örnek olması gerek” dedi. 

“ALAN EL VEREN ELDEN ÜSTÜNDÜR”

Candemir, günün anısına Seydibaba Platformu Başkanı Bayram Küçük’e teşekkür belgesi takdim etti.

Seydibaba Platformu Başkanı Bayram Küçük ise “Biz; Alan el, veren elden üstündür diyerek, çocukların mutluluğu, gülüşü ve tebessümünün her şeyin üzerinde olduğuna inanıyoruz. Yaşanılabilir ve yeni bir dünyayı çocuklarla inşa edebiliriz. Dünya gülümseyen ve mutlu olan çocuklarla daha güzeldir ve bizim buna çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

Programa Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kürşat Candemir, Seydibaba Platformu Başkanı Bayram Küçük, Halk Eğitim Müdürü Zahit Kaya, İlçe Özel İdare Müdürü Serdar Çetinkaya, Nüfus Müdürü İhsan Taştan, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Kürşat Dağdelen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tarık Şahin, Şiran Akademispor Başkanı Ersin Şahin, Seydibaba köyü muhtarı Celal Yalçın, Seydibaba köyü sakinleri katıldı.

Projeye Destek Olan İş İnsanı ve STK Yöneticileri

Mehmet TUVALAK
Fazıl AYDIN
Ömer İlker KÜÇÜK
Özlem KAPUCU
Ümit ŞEKER
Bayram KÜÇÜK
GİAD Genel Sekreteri Mehmet Sulhi ŞAHİN
ŞİDEF Genel Başkanı Serkan KAYA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gazeteci
Gazeteci - 9 ay Önce

İyilik yapar gibi görünmeyin; iyilik yapın, görünmeyin.
Hz. Mevlana

ibrahim kabadayı
ibrahim kabadayı - 9 ay Önce

Alan el veren elden üstündür deyimi yanlış yazılmış.
Doğrusu;

Veren el alan elden üstündür

SIRADAKİ HABER

banner406

banner527

Gümüşhane Pestil Köme

Yandex.Metrica