Kredi Kefalet Kooperatifinde 9.Rifat Çilenk dönemi

Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 62.olağan genel kurulu yapıldı. 3 adayın yarıştığı kongrede 29 yıllık mevcut Başkan Rifat Çilenk 9.kez başkanlığa seçildi.

Kredi Kefalet Kooperatifinde 9.Rifat Çilenk dönemi

Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurula Ticaret İl Müdürü Mürsel Yaşar, GTSO Başkanı İsmail Akçay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Yasin Zengin, oda başkanları, kooperatif üyeleri ile davetliler katıldı. 

1960 yılında kurulan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurulu saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı ve açılış konuşmalarının ardından seçime geçildi. 

Yoğun katılımın olduğu kongrede normalde 17.00’de sonra ermesi gereken oy kullanma işlemi saat 19.00’a kadar uzatıldı. 

Toplamda bin 32 oyun kullanıldığı seçimde, 563 oy alan mevcut başkan Rifat Çilenk yeniden Gümüşhane Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı seçilirken diğer adalardan Emir Osman Yılmaz 242, Müslim Bayraktar ise 221 oy aldı.

Çilenk’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Ziver Perktaş, Mahir Köksal, Vahit Okumuş, Bekir Atalay, Denetim Kurulunda Hicabi Çepe ve İsmet Alkan yer aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2023, 22:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halit Ülker
Halit Ülker - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah selamlar saygılar

Allah hayırlı eylesin
Allah hayırlı eylesin - 1 yıl Önce

Tebrikler

Ali satmak
Ali satmak - 1 yıl Önce

Hayırlıolması başarılarının devamını dilerim

SIRADAKİ HABER