MHP Gümüşhane heyetinden Bahçeli’ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanı Mete Kaya başkanlığındaki heyet MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

MHP Gümüşhane heyetinden Bahçeli’ye ziyaret

MHP MYK üyesi Musa Küçük ve MHP’li Torul, Kürtün, Şiran ve Köse İlçesi Belediye Başkanlarının katıldığı ziyarette heyet Bahçeli’ye Torul, Kürtün ve Köse ilçeleriyle, Kürtün-Özkürtün, Şiran Yeşilbük, Kelkit Öbektaş, Söğütlü ve Deredolu Beldelerinin doğalgaz sorun ve taleplerini iletti.

Kürtün ilçesindeki yayla ve sınır sorunları ile İkisu-Şiran karayolundaki Tersun Dağı tünelinin de talepler arasında yer aldığı ziyaret karşılıklı hediye takdimleriyle son buldu.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ziyaret sonunda heyete teşekkür ederek tüm Gümüşhane halkına ve MHP teşkilatlarına selamlarını gönderdi ve kendisine iletilen taleplerin takipçisi olacağını söyledi.

Heyet daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Yerel Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ı ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2023, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER