MÜSİAD Gümüşhane Şubesi GİK toplantısına katıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) 107. Genel İdare Kurulu Programı, aralarında Gümüşhane’nin de olduğu 75 ilden 500'ün üzerinde üyenin katılımıyla Karaman’da gerçekleştirildi. 

MÜSİAD Gümüşhane Şubesi GİK toplantısına katıldı

22-24 Eylül tarihleri devam eden program süresince toplantı, seminer ve sektör masası görüşmeleri gerçekleştirildi. Bu yılki ana konusu orta vadeli program ve reel sektörün yapması gerekenler üzerine olurken programda Prof. Dr. Nurullah Gür de ekonomi ile ilgili konuşma gerçekleştirdi. Konuşmada önümüzdeki dönemde ekonomik gelişmeler ve orta vadeli program ele alındı.

MÜSİAD Gümüşhane şubesi programa adeta çıkarma yaparak 11 kişi ile katıldı. Gümüşhane heyeti program boyunca 75 farklı şubeden katılan 500’ün üzerindeki katılımcı ile görüşme fırsatı yakaladı.

Şube sunumları bölümünde söz alan MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Abdulbaki Kara kentin turizmi konusunda katılımcılara bilgiler verdi. Programda 16 farklı sektör için kurulan masalarda üyelerin birebir görüşmeler yapması sağlandı. Yapılan görüşmelerde sektörlerin problemleri ve önümüzdeki dönemde ekonomik durum ele alınarak yapılması gerekenler istişare edildi.

Programın son günü Genel Merkezin sunumu ve MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın basın açıklaması ile tamamlandı.

Toplantıyı değerlendiren MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Abdulbaki Kara, “Oldukça verimli geçen programa geniş bir katılım sağladık. Bu toplantılar üyelerin birbirleri ile tanışmaları ve ticaretlerini geliştirmeleri açısından son derece önemli. Genel Merkez tarafından yapılan bu tür organizasyonlara yüksek katılım sağlamayı önemsiyoruz. Yapılan toplantının hayırlara vesile olmasını ve alınan kararların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER