MÜSİAD Gümüşhane’den Artvin ve Rize’ye çıkarma

MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Abdulbaki Kara ve yönetim kurulu üyeleri Artvin ve Rize illerine çıkarma yaptı.

MÜSİAD Gümüşhane’den Artvin ve Rize’ye çıkarma

MÜSİAD Gümüşhane heyeti Artvin programı kapsamında MÜSİAD Artvin Şube Başkanı Celal Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleriyle MÜSİAD Artvin hizmet binasında bir araya geldi. Ardından Artvin Valisi Gümüşhaneli hemşerimiz Yılmaz Doruk, MÜSİAD Gümüşhane Heyetini Artvin Valiliğinde ağırladı. 

Gümüşhane heyeti Artvin ziyaretinin ardından Rize ziyareti kapmasında MÜSİAD Rize Şube Başkanı Taner Yelkenci ve Yönetim Kurulunu, MÜSİAD Batum Şube Başkanı Hamza Köse’yi MÜSİAD Rize hizmet binasında ziyaret etti.

Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan MÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanı Abdulbaki Kara, “MÜSİAD Gümüşhane olarak bölgemizde komşu illerimize ziyaretlerimizin devamı gelecektir diyerek, sözlerine başladı. Artvin ve Rize illerimize yaptığımız ziyaret kapsamında Artvin Valimiz Sayın Yılmaz DORUK, MÜSİAD Artvin Şube Başkanımız Sayın Celal ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu, MÜSİAD Rize Şube Başkanımız Sayın Taner YELKENCİ ve Yönetim Kurulu, MÜSİAD Batum Şube Başkanımız Sayın Hamza KÖSE ile bir araya geldik. Şehirlerimizin ticaret potansiyellerini, bölgesel projelerin geliştirilmesini, üyelerimiz arasında iş birlikteliğinin artırılmasını, marka şehir olma yolunda MÜSİAD ailesinin katkıları ve kurumsallığı sayesinde şehirlerimizin üretim güçleri ile ekonomik, eğitim, sağlık, turizm gibi konularda en üst seviyelere taşımak ve tanıtmak istiyoruz. MÜSİAD Karadeniz Şubeleri olarak bölgede ihracat rakamlarının artması için üretim gücümüzü artırarak ve MÜSİAD çatısı altında birliktelik sağlayarak hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Bölgemize en yakın sınır olan Gürcistan Batum şehrine, bölgemizde ve ilimizde üretim yaptığımız ürünlerimiz için satış yapmak ihracat girişimlerinde bulunmak istiyoruz. Sözlerine son olarak, yaptığımız bu ziyaretler için bize kapılarını açan, bizleri en iyi koşullarda ağırlayan Artvin Valimize, MÜSİAD Artvin Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna, MÜSİAD Rize Başkanımız ve Yönetim Kuruluna misafirperverliğinden dolayı MÜSİAD Gümüşhane adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER