Rektör Çuvalcı’dan hayırlı olsun ziyareti

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e 2. dönem atanması sebebiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Çuvalcı’dan hayırlı olsun ziyareti

Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, iki üniversite arasında yapılabilecek iş birliklerine yönelik istişarelerde bulunuldu.

Rektör Çuvalcı’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini dile getiren Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, ziyaret hakkında şunları söyledi: “İkili ilişkiler ve akademik çalışmaların devamı için üniversitelerarası yapılan bu ziyaretlerin önemi büyüktür. Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı hocamızla birlikte iki üniversite arasında gerçekleştirilecek çalışmalarla akademik faaliyetlerin artırılması ve geliştirilecek projelerde ortak hareket edilmesi ile ilgili olarak fikir alışverişlerinde bulunduk. Tabi bu faaliyetlerin COVİD-19 salgını döneminde de etkin bir şekilde yürütülebilmesine yönelik planlamalar üzerinde yoğun çalışmalarımız halen devam etmektedir. Sayın Çuvalcı’ya bu nazik ziyaretinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER