Şiran MYO öğrencilerinden Rektör Zeybek’e ziyaret

Gümüşhane Üniversitesi Şiran Mustafa Beyaz Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı öğrencileri 2022-2023 eğitim öğretim yılı programı içerisinde gerçekleştirdikleri uygulama eğitimi sonrası Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Şiran MYO öğrencilerinden Rektör Zeybek’e ziyaret

Öğretim Görevlisi İbrahim Kıymış ve Öğretim Görevlisi Okan Demir’in koordinasyonunda Gümüşhane İl Afet Müdürlüğü ve Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde uygulamalı olarak devam eden Sivil Savunma ve Korunma Bilgisi ile Arama Kurtarma Bilgisi dersi eğitimleri sonrasında akademisyen ve öğrenciler Gümüşhanevi yerleşkesine gelerek hem Üniversitenin kurumsal yapısı ile ilgili kaynağından bilgi alma hem de kendilerine bu imkânın sağlanmasında her zaman destek veren Rektör Zeybek ile tanışma fırsatı buldu.

Ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Üniversitemiz şehir üniversite bütünleşmesi kapsamında Gümüşhane İl Afet Müdürlüğü ve Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü iş birliğiyle öğrencilerimize teorik eğitimin yanında uygulamalı eğitimlerde vermeye devam ediyoruz. Bu amaçla da Şiran Mustafa Beyaz Meslek Yüksekokulumuz bünyesindeki Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı öğrencilerimiz uygulama eğitimlerine hız kesmeden devam ediyorlar. Sivil Savunma ve Korunma Bilgisi ile Arama Kurtarma Bilgisi dersi uygulama eğitimleri sonrasında Üniversitemize gelerek bizlere de hoş bir ziyarette bulunan öğrencilerimize ve Öğretim Görevlisi İbrahim Kıymış, Öğretim Görevlisi Okan Demir hocalarımıza da teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER