Sünnetci, Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret etti

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesine iade-i ziyarette bulundu.

Sünnetci, Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret etti

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Uncu ile Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi’ni ziyaret eden Sünnetci’yi Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube Başkanı Habib Tanış, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve sendika üyeleri ağırladı.

Ziyarette Gümüşhane ve Türkiye’nin eğitim durumu, Covid-19 salgını sürecinde eğitim ile ikili değerlendirmelerde ve bilgilendirmelerde bulunuldu.

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi hakkında açıklamalar yapan Şube Başkanı Habib Tanış, “Eğitim-Bir-Sen olarak ülke genelinde ve Gümüşhane yerelinde her zaman eğitim katkı sağladık, sağlamaya devam edeceğiz. Eğitim çalışanlarının ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilmesi için çalışıyoruz. Sorunları çözülmüş eğitim çalışanları, daha huzurlu bir şekilde hizmetlerini yapacaklardır. Genel Merkezimiz ülke gelenindeki konularda bizlerde yereldeki sorunların çözümü noktasında çalışıyoruz. Bizlere ulaşan sorunların çözümü noktasında her türlü kolaylığı sağlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğü yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sayın İl Müdürümüz Miraç Sünnetci beyin yaptığımız ziyarette ifade ettikleri çalışmalar ve ilimiz eğitimi üzerine yapmayı planladığı çalışmalar çok isabetli ve değerli çalışmalardır. Bu çalışmaların ilimiz eğitimine yeni bir ivme kazandıracaktır. Eğitim camiasının bir paydaşı olarak eğitim adına yapılacak olan her türlü çalışmaya Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi olarak dün olduğu gibi bu günde destek olacağız. Nazik ziyaretleri için Sayın İl Müdürümüz Miraç Sünnetçi Bey’e Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi teşekkür ediyoruz. İlimiz eğitimine katacağı değerler için teşekkür ediyor, görevinde muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ise “Habib Tanış başkanımıza, Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube Yönetim Kurulu Üyelerine ve sendika üyelerine göstermiş oldukları misafirperverlik için teşekkür ediyorum. Sendikalar eğitim faaliyetlerinin temelin unsurlarından olan eğitim çalışanlarının hak ve hukuklarını koruyan onların daha huzurlu ortamlarda görevlerini yapmasını sağlayan en önemli STK lardır. Eğitim-Bir-Sen bu anlamda yaptığı çalışmalar her zaman taktir toplamaktadır. Eğitim-Bir-Sen yaptığı çalışmalar, sunduğu teklif ve öneriler ile eğitim faaliyetlerinde yer almakta ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimlerine katkılar sağlamaktadır. İlimiz yerelinde Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi’ de bu çalışmalar içerinde yer almıştır. İlimiz eğitimine sağladıkları katkılar için teşekkür ediyorum. Bundan sonrada yapacağımız çalışmalarda desteklerinin artarak devam edeceğini biliyorum. İlimiz eğitimizi daha üst seviyelere çıkarmak için, her türlü teklif öneri ve destekleriniz için kapılarımız her zaman açıktır” diye konuştu.

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve sendika üyelerinin eğitim ile ilgili soru ve önerilerin paylaşılmasının ardından ziyaret sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER