TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi toplandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi toplandı

TOBB Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Aysun Dalgıç başkanlığında kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı İcra Komitesi üyesi Nurcan Özdemir’in Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesindeki işyerinde düzenlendi.

Toplantıda Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin 2021 yılı içerisinde yürütülen faaliyetleri değerlendirilirken, kadınların şehrimizde daha fazla istihdama ve işgücüne kazandırılması amacıyla yapılabilecek alternatif çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

Toplantı kapsamında Kral Pestil Köme Firmasında çalışan kadınlarla bir araya gelerek çalışan kadınlarla sohbet eden Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri, kadınlara istihdam sağlayarak kendi ayakları üzerinde durmalarına imkan tanıyan, mutlu bir çalışma ortamı oluşturan, Gümüşhane Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyesi Nurcan Özdemir’e ve firma temsilcilerine kadın dayanışmasına vermiş olduğu değerli destekler içinde bir kez daha teşekkür etti.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER