Ülkü Ocakları çocukları sevindirdi

Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklara yönelik etkinlik düzenledi.

Ülkü Ocakları çocukları sevindirdi

15 Temmuz Zafer Meydanı otopark alanında gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar şişme oyun balonunda doyasıya eğlendi. Ülkü Ocakları gençleri tarafından isteyen çocukların yüzlerine boyama yapılırken, park alanına getirilen midilli ve atlar ilgi odağı oldu.

Ülkü Ocakları Genel merkezi tarafından gönderilen UOUzem, Odak2023, Bilgi Akın dağıtımının yapıldığı etkinliğe Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, MHP Gümüşhane İl Başkanı Mete Kaya, MHP Merkez İlçe Başkanı Nuh Alparslan Durdu, Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanı Sadık Coşkun, çocuklar ve aileleri katıldı.

Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, çocuklara gofret dağıtırken, MHP İl Başkanı Mete Kaya ise ata binerek etkinliğin tadını çıkardı. Başkan Mete Kaya’nın bıyık boyaması yapılmış küçük çocukla ilgilenmesi ve fotoğraf çektirdiği anlar gülümsemelere neden oldu.

Ramazan ayı öncesinde aynısını yaptıkları programda 23 Nisan için yapacaklarının sözünü verdiklerini ve bu sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını kaydeden Ülkü Ocakları İl Başkanı Sadık Coşkun, bu tür programları belirli periyotlarla yapacaklarını söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER