Ülkü Ocakları SMA’lı çocuklar için boş durmuyor

Torul Ülkü Ocakları daha önce Yunus Emre ve Çınar Bebek için yaptıkları kampanyanın devamında bir diğer SMA hastası Ömer Asaf bebek için Temmuz ve Ağustos ayında stant kurup topladığı 7 bin 775 TL'yi Valilik onaylı resmi hesabına gönderdi.

Ülkü Ocakları SMA’lı çocuklar için boş durmuyor

Ülkü Ocakları, an itibariyle yüzde 65 olan kampanyasının bitmesi için vatandaşların desteklerini istedi.

Son yıllarda yaptıkları çalışmalarla tüm dikkatleri üzerine çeken ve gönüllerde yer edilen Gümüşhane Ülkü Ocakları yaptıkları çalışmalara devam ediyor. 

SMA hastası Yunus Emre bebeğin kampanya sürecinde etkin rol oynayan Ülkü Ocakları şimdi de Ömer Asaf bebek ve Çınar bebek için mücadelesine devam ediyor. İl merkezi ve ilçelerde stantlar açıp kampanyaya katkı sağlayan Ülkü Ocaklı çocuklar ve gençlerin bu mücadelesi her kesimin takdirini topluyor.

Konuyla ilgili konuşan Gümüşhane Ülkü Ocakları İl Başkanı Serkan Alp, “Tüm ilçe ocak başkanlarıma bu konuda hassasiyet gösterip özverili bir şekilde çalıştıkları için teşekkür ederim. Yunus Emre de mutlu sona ulaştık ve yavrumuzun iyileşme sürecini takip ediyor ve çok mutlu oluyoruz. Şimdi sıra değer SMA hastası yavrularımız da inşallah en kısa sürede bu çocuklarımızın da tedavi süreci başlar ve güzel haberlerini alırız bu konuda mücadelemizi sürdüreceğiz gayret bizden takdir Cenabı Hak'tan. Mücadelemiz her iki bebek için de sürüyor” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Söylemek lazım
Söylemek lazım - 11 ay Önce

Bu yol sene boyunca kayalık yapısı,taş düşmesi sebebiyle trafikte tehlike oluşturuyor idi .Bu tip bir çalışma pansuman bir tedbir oluyor.
Bence karayolları tehlike oluşturan kısımları tünel,viyadük gibi yapılarla güvenli hale getirebilir.
Şimdiden etütleri yapılmalı.

SIRADAKİ HABER