Yalvaç Ankara’ya tayin oldu

Gümüşhane Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Metin Yalvaç, Ankara Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye Milli Botanik Bahçesi Müdürlüğüne atandı.

Yalvaç Ankara’ya tayin oldu

Atanmasının ardından şehirden ayrılan Yalvaç’a İl Müdür Vekili Halil İbrahim Yılmaz tarafından plaket takdim edildi.

Gümüşhane’de yaklaşık 17 yıldır görev yapan Yalvaç, görevi süresince en iyi hizmeti vermek için gayret gösterdiğini, acı-tatlı günler geçirdiklerini ve pek çok başarıyı çalışanlarla birlikte yaşadığını belirterek herkese teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziyaretçi
Ziyaretçi - 10 ay Önce

Sayın Müdürüm, biz sizden razı idik. Allah'ım da razı olsun. Fedakar, naif, saygılı, mütevazi, sorumluluk sahibi Müdürüm yolun ve bahtın açık olsun inşAllah. Eşin ve hayatında en değerli varlığın kızın Ahsen Aybüke ile ömür boyu sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice günlere ulaşmanızı diliyorum. Şehrimizde ayrılmanıza çok üzüldüm. Sizin gibi kaliteli bir insanı tanımaktan onur duydum. Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun. Selam ve saygılar sunuyorum.

Ali
Ali - 10 ay Önce

Müdürüm, ilimizden ayrılışınıza çok üzüldüm. Haberi okuduğumdan beri gözlerim dolu dolu, boğazım düğümleniyor. Makamınıza gelen biz çiftçileri ayakta karşılayan, amcacığım, dedeciğim, abiciğim diye mütevazi şekilde hitap eden, en üst düzeyi karşılamış gibi bizleri ağırlayan, dinleyen, problemlerimize ortak olan, kapıya kadar uğurlayan güzel insan. Bize verdiğiniz değer size verildi mi bilmiyorum... Efendi ve sakindiniz, belki işi düşmeyen tanımamıştır sizi... İlimiz için yılmadan, yorulmadan en güzelini yapmaya çalıştınız. Çalışmalarınızdan dolayı size çok teşekkür ediyoruz. İnsan sevginiz, dürüstlüğünüz, alçak gönüllüğünüz, dostluğunuz hem bizlere hem de ilimize örnek olmuştur. Biz sizin dostluğunuzu, sevginizi kalbimizde sonuna kadar saklayacağız. Her zaman yaptığın iyilikler karşına gelsin. Adam gibi adam Metin müdürüm umarım Ankara'da her şey gönlünce olur. Her şeyin en iyisine layıksın. Çok şey yazmak istiyorum ama ayrılık acın düşünmememe ve kelimeleri yazmaya engel oluyor. Metro Kadir abiyi, Bayburtlu Ahmet'i ve biz sevenlerini Gümüşhane'de yalnız bıraktınız. Allah'a emanet olun. Aileniz ve tek yavrunuzla sağlıklı, huzurlu, mutlu olun İnşAllah. Allaha emanet ol güzel insan...

MİSAFİR
MİSAFİR - 10 ay Önce

METİN MÜDÜRÜMÜN Gümüşhaneden gidişi hepimizi çok üzdü.Kendisi çok değerli olmakla beraber saygın can kulağı ile bizi dinleyip sorunlarımıza çözüm arayan yardimsever işinin ehli bir idarecidir.Eşi ve kızı Aybüke İle beraber Ankara da güzel günler onunla olsun.

İbrahim
İbrahim - 8 ay Önce

İşim vardı daireye uğradım. Odana çıktım gittiğinizi öğrendim. Daireden nasıl çıktım bilmiyorum. Ne anam ne babam var sadece benim yavrum var sözün kulaklarımda hala. Kızın Aybüke ile hemşerimiz eşiniz ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler sizinle olsun. Allahʹım seni böyle özel hakkaniyetli- tüm insanı değerlere sahip olarak yetiştiren ana ve babanida nurlar içinde yatırsın. Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun. Kızını Allahʹım sana bağışlasın hep mutlu günlerine şahit olasın.Yerin kolay kolay dolamaz Müdürüm. Hakkını bizlere helal edersen sevinirim bizden yana helal olsun değerli Metin oğlum....

SIRADAKİ HABER