Yeni yıl mesajları

Gümüşhane'de yeni yıl nedeniyle yayımlanan kutlama mesajları.

Yeni yıl mesajları

VALİ KAMURAN TAŞBİLEK

“Acı ve tatlı hatıralarıyla bir yılı daha geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Öncelikle, tüm İnsanlık olarak salgın hastalıkların sıkıntılı süreçleri ile geçen bir yıldan sonra, 2022 yılının Gümüşhane’mize, ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır. 2021 yılını geride bırakırken, önümüzdeki yılın iyi bir şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek zorundayız. İlimizin turizmde, sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz gelişmelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir şehir olması, bu şehirde yaşayan herkesin katkısıyla mümkün olacaktır. Bizlere düşen; birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi daha çok severek ilimiz ve ülkemiz için çalışmaktır.

Bu duygularla, 2022 yılının, ülkemize ve tüm Gümüşhaneli hemşerilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilimizde görev yapan kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Gümüşhanelilerin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileklerim.”


MİLLETVEKİLLERİ HACI OSMAN AKGÜL, CİHAN PEKTAŞ

“2021 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. 

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021 yılında da dünyamızı etkisi altına alan Covid-19 salgınından korunmak ve yayılmasını engellemek amacıyla büyük bir mücadele verdik ve vermeye de devam ediyoruz. 2021 yılında ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunduğumuz TURKOVAC aşımızın da kullanıma girmesi bu mücadelede önemli bir kazanımımız oldu. Bu zorlu süreci yardımlaşma ve dayanışma içerisinde atlatacağımıza ve özlem duyduğumuz sağlıklı günlere bir an önce kavuşacağımıza canı gönülden inanıyoruz. 

Cumhuriyetimizin 100. yılına adım adım yaklaştığımız bu dönemde, ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşabilmesi için birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek, 2002’den günümüze kadar olduğu gibi 2022 yılında da ülkemizde ve Gümüşhane’mizde önemli yatırımlar hayata geçirilecek; hemşerilerimizin ve milletimizin huzur ve refahı için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.    

Bu duygularla; 2022 yılının ülkemize, bölgemize ve bütün dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor; değerli hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve bütün insanlığın yeni yılını tebrik ediyoruz.”


BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇİMEN

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, yeni yıl nedeniyle mesaj yayınladı. 

Başkan Çimen, yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini dileyerek, "2022 yılının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir yıl olmasını, dostluğa, barışa, huzura, berekete ve sağlığa vesile olmasını diliyorum" dedi

2021 yılı boyunca bir yandan 2020 yılından beri tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 ile mücadele ettiklerini, bir yandan da Gümüşhane için önemli icraatlara imza attıklarını kaydeden Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Her yeni yıl, umut dolu yarınlara, yeni hedeflere, müreffeh yarınlara ulaşılmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunmaktadır. 2020 ve 2021 yılında hem ülkemiz hem de dünya için sıkıntılı süreçleri yaşadığımız yıllar oldu. 2022 yılında milletimizden aldığımız güç ve ilhamla Ülkemizin ve bizlerin daha büyük hedeflere ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için yola çıktık ve Allah'ın izni ve milletimizin desteğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bıraktık. 2022 yılının hemşerilerimize, milletimize sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerime ve milletimize, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.”


REKTÖR PROF.DR. HALİL İBRAHİM ZEYBEK

Barışın, huzurun, toplumsal birlik ve beraberlik ruhunun egemen olduğu güzel bir yıl olmasını dileyen Rektör Zeybek, yayımladığı mesajında şu duygu ve düşüncelere yer verdi: 

“İyisiyle kötüsüyle, acı ve tatlı hatıralarıyla dolu bir yılı daha pandeminin gölgesinde geride bıraktık. Gümüşhane Üniversitesi olarak, ülkemizin akademik ve bilimsel alanda gelişip kalkınmasına katkı sunmak amacıyla başarılarımızla dolu 2021 yılını arkamızda bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üniversitemiz akademik, kültürel ve sanatsal alanlarda göstermiş olduğu başarılarla kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Söz konusu somut göstergelerden yola çıkarak, 2022 yılında Üniversitemizin çok daha başarılı bir yıl geçireceğine olan inancım sonsuzdur. Yeni umutlarla karşılayacağımız 2022 yılının, hedeflerimize ulaşmada yeni bir fırsat olması için var gücümüzle çabalayarak, başarı grafiğimizi en üst seviyelere çıkaracağız. Bu vesile ile de Üniversitemiz adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda ve yakaladığımız başarı grafiğinin yükselişinde özverili şekilde gayret gösteren akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimize ve tüm dostlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. 

2022 yılının başarı ve örnek projelere imza atacağımız yeni bir yıl olmasını en kalbi duygularımla temenni ediyorum. Tüm Gümüşhane Üniversitesi ailesinin ve halkımızın 2022 yılını en içten dileklerimle kutluyor; yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.”

AK PARTİ İL BAŞKANI AV. CELALETTİN KÖSE 

“Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bırakarak 2022 yılına girmenin hep birlikte heyecanını yaşıyoruz. Her yeni yıl, umutların yeşerdiği, iyimserliğin hâkim olduğu, daha iyi hayat şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır.

Yeni yıl, kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük beklentilerimizin arttığı, başarı ve mutlulukların ümit edildiği yeni bir başlangıçtır. Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2022 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl geçireceğimize olan inancım tamdır.

Yeni yılda ülkemizin daha ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. Ak Parti Gümüşhane olarak yeni yılda ilimiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla sosyal ve ekonomik imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Gümüşhane’mizin önüne yeni ufuklar açma azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Gümüşhaneli hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor; 2022 yılının ülkemize, milletimize ve ilimize huzur, barış, sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER