Zekai İnan, Uşak İl Müdürü oldu

Gümüşhane Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan, Bakanlık görevlendirmesiyle Uşak İl Müdürü olarak atandı.

Zekai İnan, Uşak İl Müdürü oldu

Kentte göreve başladığı 2019 yılından bugüne başarılı çalışmalarıyla bilinen, şehit aileleri, gaziler ve yaşlılara yönelik hizmetlere öncülük etmesi, güleryüzü ve tevazusuyla her kesimin sevgi ve saygısını kazanan, kentteki sosyal organizasyonların birçoğunda en ön sıralarda yer alan İnan, cuma günü kentten ayrılarak yeni göre yerine gidecek.

Bugün itibariyle veda ziyaretlerine başlayan İnan’ın yerine Gümüşhane’ye henüz atama yapılmadığı öğrenildi.

Zekai İnan kimdir?

02.01.1978 Afyonkarahisar doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar da tamamlamıştır. Yüksek öğrenime Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksek Okulunda başlamış, Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini tamamlamış halen Afyon Kocatepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji bölümü yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.

SHÇEK Uşak Yetiştirme Yurdunda Din Görevlisi olarak başlayan hizmetine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kuruluşlarda idareci olarak devam etti. 2015 Ağustos ayında Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak atandığı görevini 2017 Kasım itibariyle Bakanlık Makam Olur'u ile Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak devam ettirmiştir. 2019 Ekim ayında ise yine Bakanlık Makam Olur'u ile Gümüşhane Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER