Parlak: Hep birlikte başaracağız

TFF 3.lig, 2.grupta mücadele eden ve ikinci devreye üst üste 2 galibiyetle başlayan temsilcimiz Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş'nin teknik direktörü Murat Parlak, bu haftaki galibiyeti taraftarlara armağan etti.

Parlak: Hep birlikte başaracağız

Hafta sonu sahasında konuk ettiği Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor A.Ş’yi 1-0 mağlup ederek play-off iddiasını sürdüren temsilcimiz Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş’de yüzler gülüyor.

Müsabakanın ardından yaptığı açıklamada Kahramanmaraşspor karşısında çok baskılı oynadıklarını, rakibe hemen hemen hiç pozisyon vermediklerini, 7-8 net pozisyon kaçırdıklarını, 2. golü bulsalar çok farklı kazanabilecekleri ve mutlaka kazanmaları gereken bir maçı tek farkla da olsa kazanmanın takımı için sevindirici olduğunu kaydeden Teknik Direktör Murat Parlak, “Galibiyeti olmayan, pozisyona dahi girmekte zorlanan bir takımdan; birçok net pozisyona giren, 4 topu direkten dönen, pas yapan, baskılı oynayan, oyun üstünlüğünü maçın başından sonuna kadar elinde bulunduran, saha içi organizasyonunu her geçen gün geliştiren bir takıma dönüşebilmek takımımız adına yarınlar için oldukça ümit verici. 2. yarının ilk 2 maçını kazanmak güzel ama henüz yolun başındayız. Gidilecek çok yol kazanılacak pek çok maçımız var” dedi.

Kırmızı beyazlı temsilcimizin teknik patronu Parlak, Kahramanmaraşspor galibiyetini kendilerini hiçbir yerde yalnız bırakmayan, sürekli yanlarında olan ve her zaman kuvvet veren büyük Gümüşhanespor taraftarına armağan ederek, “Biz Gümüşhane ve Gümüşhanespor’u sevenler için elimizden geleni yapmaya ve onları mutlu etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte başaracağız” diye konuştu.
 

ilgili haber/ler:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gümüş 29
Gümüş 29 - 2 hafta Önce

Valla helal olsun hocaya takıma şehirden çok daha fazla inanıyor biz ise hala tribünleri full çekemiyoruz. Bu takım iç sahada kapalı gişe oynamalı başka neyi var bu şehrin marka yüzü olarak. Hocam başarılar diliyoruz.

SIRADAKİ HABER