Taşci’dan Gümüşhanespor’a destek

TFF 3.lig, 3.grupta mücadele eden temsilcimiz Gümüşhanespor’un başlattığı kombine kart kampanyasına İl Emniyet Müdürü Celal Taşci da destek oldu.

Taşci’dan Gümüşhanespor’a destek

Hafta sonu sahamızda oynadığımız Ceyhanspor müsabakasında tribündeki yerini alan Taşci, protokol tribünü kombine kartından satın alarak kulübe katkıda bulundu.

Kulüp Başkanı Ertük Yakut, İl Emniyet Müdürü Celal Taşci’yi makamında ziyaret ederek kombine kartını kendisine teslim etti. 

Ziyarette açıklamalarda bulunan Taşci, “Gümüşhane emniyeti olarak her zaman şehrimizin takımı Gümüşhanespor’umuzun yanında olacağız. Gümüşhanespor taraftarı ve takımıyla kent olarak daha güzel yarınlara hazırlanacaktır. Bizlerde bu şehirde yaşayan güvenlik mensupları olarak her daim elimizden geldiğince Gümüşhanespor’umuza katkı sunmaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde sportmence başarıların zirveye ulaştı güzel bir sezon diliyorum. Gümüşhanespor’umuzu hak ettiği yerlerde görmek arzusuyla taraftarından yöneticisine, sevgili kulübümüzün tüm üyelerine ve Başkan Ertürk Yakut nezdinde herkese başarılar diliyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER