Akın Akıntürk Eskişehir’de konser verdi

Gümüşhaneli hemşehrimiz Akın Akıntürk, Eskişehir’de düzenlenen programda sahne alarak Çanakkale Zaferinin orijinal görüntüleri ile belgesel niteliğinde tematik görüntülü konsere imza attı. 

Akın Akıntürk Eskişehir’de konser verdi

Eskişehir Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla anma programı düzenledi. 

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinden gerçekleşecek programa Eskişehir Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cevdet Kılıç, Onursal Başkan Ali Akyüz, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı İrfan Ataman ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Programın açılış konuşmasını Eskişehir Karadenizliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cevdet Kılıç gerçekleştirirken Fettullah Özsarı birbirinden güzel ilahileri seslendirdi. 

Daha sonra sahne alan müzik sektörünün usta ismi reformist hemşehrimiz Akın Akıntürk gecede Çanakkale Zaferinin orijinal görüntüleri ile anlatıldığı belgesel niteliğinde tematik görüntülü bir konsere imza attı. Akıntürk gecede seslendirdiği birbirinden güzel türküler ve anlatımlarıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER