ATAGÜYDER’de Alperen Bal Dönemi

İstanbul Ataşehir Gümüşhaneliler Derneği’nin (ATAGÜYDER) yeni başkanı Alperen Bal oldu.

ATAGÜYDER’de Alperen Bal Dönemi

Ataşehir Gümüşhaneliler Dernek merkezinde gerçekleştirilen ve mevcut başkan Ekrem Çiçek’in aday olmadığı genel kurul Alperen Bal başkanlığındaki tek listeyle yapıldı. 

Genel kurul sonrası açıklama yapan ATAGÜYDER’in yeni başkanı Alperen Bal, “Uzun yıllardır tanıdığım ve yönetim kurulunda görev aldığım Ekrem Çiçek başkanımıza, yönetici arkadaşlarıma bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ederim. Bayrak yarışı olan bu güzel dayanışma etkinliğinde bizde bayrağı en iyi şekilde taşıyıp hizmet etmek istiyoruz. Bölgemizdeki çoğu hemşehrilerimizle irtibatımız var. Bunu dahada geliştirip birbirimizden istifade edebilme ruhunu inşa etmek istiyoruz. Çıkmış olduğumuz yolda Allah yardımcımız olsun. Bu göreve bizleri layık gören hemşehrilerimize teşekkür eder, herkese saygılarımı sunarım” dedi.

Alperen Bal Kimdir?

3 Mayıs 1980 yılında İstanbul Kadıköy'de doğdu. Gümüşhane Şiran Alıç (Giriftin) Köyü nüfusuna kayıtlıdır. Aile olarak 1965 Tarihi itibariyle Ataşehir ilçesinde ikamet etmektedir. İlk, orta ve Lise öğrenimini Kadıköy'de tamamlamıştır. Birçok STK’da,Spor kulübünde ve sivil platformlarda üye, yönetici ve başkan olarak görev yapmıştır. Alperen BAL evli ve 3 çocuk babasıdır. İnşaat ve Gayrimenkul Emlak üzerine kardeşleriyle faaliyet göstermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER