Eskişehir Gümüşhaneliler Derneğinden Vali Aksoy’a ziyaret 

Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri son Valiler Kararnamesi ile Eskişehir'e atanan Vali Hüseyin Aksoy ’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Eskişehir Gümüşhaneliler Derneğinden Vali Aksoy’a ziyaret 

Dernek Başkanı İrfan Ataman, Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan, Genel Sekreter Osman Nebioğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Aydın’ın katıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Aksoy, dernek yönetimine teşekkür etti.

Hemşeri derneklerinin önemli faaliyet ve çalışmalar yaptığının altını çizen Aksoy, dernek çatısı altında birlik, beraberlik ve iyi niyet içerisinde olunduktan sonra güzel ve kalıcı işler yapılacağını belirtti. Görev yaptığı tüm illerde sivil toplum kuruluşlarıyla yakın temas içerisinde olduğunu belirten Vali Hüseyin Aksoy bir kamu görevi gören derneklere imkanlar çerçevesinde destek olacaklarını, derneğin üniversite öğrencilerine yönelik yürüttüğü Gümüş Akademi çalışmasının da önemli olduğunu vurguladı.

Eskişehir’de sosyal ve kültürel alanda nitelikli faaliyetlere imza attıklarını söyleyen Dernek Başkanı İrfan Ataman da kabulleri için Vali Aksoy’a teşekkür etti. Ataman, yapılan ve halen devam eden faaliyetler hakkında bilgiler sunduktan sonra özellikle Eskişehir’de üniversite okuyan Gümüşhaneli öğrencilere, Gümüş Akademi adı altında kişisel gelişimlerini ve kariyerlerini ilgilendiren konularda çalışma yaptıklarını söyledi. 

Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekimiyle sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER