GÜBDER’den İstanbul çıkarması 

Ankara Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği (GÜBDER) İstanbul ve Kocaeli’deki bazı Gümüşhaneli STK Başkanları ve bürokratlara ziyaretlerde bulundu. 

GÜBDER’den İstanbul çıkarması 

GÜBDER Başkanı Erol Tekçe ve Gümüş Gelişim Akademisi (GGA) Başkanı Kemal Nalçacı’nın yer aldığı ziyaretlerde Gümüşhane’nin Ankara cenahında yaşanan bürokratik gelişmeler ve bağlamındaki diğer gelişmeler STK Başkanları ve İstanbul’daki Gümüşhaneli bürokratlarla istişare edildi. 

GÜBDER Başkanı Erol Tekçe ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, Gümüşhaneli STK Başkanları ve İstanbul’daki bürokratlarla analitik değerlendirmelerin yapıldığı karşılıklı görüşmeler sonucunda önemli kararlar alındığını, ülke yönetiminde devletin başkentinde olan biteni ekonominin başkentindeki İstanbul ve Kocaeli bölgesindeki Gümüşhane’nin en büyük gücü olan STK’lar, bürokrat ve iş adamları ile görüş alışverişinde bulunarak bazı ilkesel kararlar alındığını söyledi. Başkan Tekçe, özellikle Ankara-İstanbul başta olmak üzere Gümüşhaneli nüfusun yoğun olduğu Kocaeli, Bursa, İzmir, Antalya, Trabzon, Samsun ve Erzincan gibi illerdeki temsilcileri aracılığı ile istişari ziyaretlere devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Tekçe, İstanbul’un ulaşım ve mesafe koşullarının zorluğu nedeniyle bürokratlar için ayrı bir program daha yapmanın elzem olduğunu gördüklerini dile getirdi.

Ziyaret programı kapsamında GÜSİAD Başkanı ve İstanbul Enerji A.Ş Genel Müdürü Yüksel Yalçın, İstanbul GÜDEF Başkanı Bayram Demir, Kocaeli GÜDEF Başkanı Ertuğrul Taşçı, GÜMÜP Başkanı Bektaş Karakelle, ŞEKAV Onursal Başkanı Ali Beyaz, GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt, GÜMYED Başkanı İbrahim Beyaz,^ŞİDEF Başkanı Serkan Kaya, GÜDEF eski Başkanı ve Eyüp Belediyesi İşletmeler Müdürü Vahit Olgun, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse, İstanbul Kağıthane Belediye İşletmeler Müdürü Hayati Yeşilyurt, DHMİ İşletme Müdürü Özkan Polat, Mutlu İnş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme şefi Timur Şahin ve STK’ların yönetim kurulu üyeleri ziyaret edildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2021, 10:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maşallah
Maşallah - 1 yıl Önce

Allah Birliğinizi Daim Eylesin inş. Kine nefrete asla geçit yok, büyümeye hemşehrilere hizmete darda olanın elini tutmaya vizyon edininiz

SIRADAKİ HABER