ŞİDEF 2 yaşında

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya, ŞİDEF’in 2. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ŞİDEF 2 yaşında

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya, ŞİDEF’in 2. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında 2 yıl önce 23 Mayıs 2018 tarihinde 23 dernekle imzaladıkları tüzükle ŞİDEF’i kurduklarını kaydeden Kaya, “Kıymetli yol arkadaşlarım ve hemşerilerimizin teveccühü desteğiyle bugün 35 dernek ŞİDEF çatımızın altında bulunmaktadır. Memleketimize güzel hizmetler etmek adına çıktığımız bu yolda güzel icraatlar yaptığımızı düşünüyorum. “Orada bir köy var uzakta” dediğimiz köylerimizi birbiriyle kaynaştırdık, yakınlaştırdık. Şiranımıza sosyal projelerimizle katkı sağladık. Gücümüzün yettiği taleplere STK bilinciyle karşılık verdik ve vermeye devam ediyoruz. Şeffaflık en büyük ilkemiz oldu. Faaliyetlerimizi adım adım sosyal medya ve basında yayınladık. Şiranımız her anlamda zengin bir ilçe olup Kelkit Vadisinin incisi konumundadır. Biz sosyal, ekonomik, kültürel yanlarımızı bir ayrışma farklılığı değil bir zenginlik ve çeşitlilik olarak gördük. Bu da bizim en büyük gücümüz oldu. Şiranımıza hizmet etmek için nice iki yıllar diliyorum. Bugüne gelmemizde destek veren başta kurucu, yönetici yol arkadaşlarım olmak üzere tüm hemşerilerimize teşekkür ederek, herkesin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

“Ramazan yardımları için teşekkürler”

Kaya mesajında ayrıca Ramazan ayında yaptıkları yardımlara destek verenlere de teşekkür etti. Kaya, “Paylaşmanın zirvede olduğu Ramazan ayında gerek kapımızı çalan, gerek derneklerimizin tespit ettiği Şiran ve İstanbul’da ihtiyaç sahibi 335 aileye gıda kartı yardımında bulunduk. Amacımız olan Allah rızası çerçevesinde çok hayır duası aldık. Sebep olan yapan gibidir düsturu ile bu dualar bizi ziyadesiyle memnun etti. Bu faaliyet yapılırken her daim destek olan ŞİDEF Yönetim Kurulu yol arkadaşlarım başta olmak üzere zekatını, bağışını bizlerle paylaşan; Ariana Grup yönetim kurulu başkanı ve 1954 Kelkit Belediyespor Onursal Başkanı Murat Akın’a, Soysal Mühendislik yönetim kurulu başkanı Musa Mallı‘ya, Nikrotek Makina yönetim kurulu başkanı Ferhat Tuncer’e, Keleş İnşaat yönetim kurulu başkanı İlker Keleş ve Soner Keleş’e, Beyaz İnşaat yönetim kurulu üyesi Mikail Beyaz’a, Kastamonulu iş kadını Belgin Gedikoğlu’na, Canan İnşaat yönetim kurulu başkanı Abdullah Canan’a, Mutlu İnşaat Yönetim kurulu başkanı Yüksel Hamzaoğlu’na, Eryılmaz Grup yönetim kurulu başkanı  Musa Eryılmaz’a, Uğurlu Yapı yönetim kurulu başkanı Feramuz Uğurlu’ya, Mutlu İnşaat CEO’su Furkan Hamzaoğlu’na, Mutlu Global İnşaat yönetim kurulu üyesi Furkan Yazıcı’ya, Beyazlar İnşaat yönetim kurulu başkanı Kurtuluş Beyaz’a, K.Çekmece belediyesi ulaşım müdürü Bayburtlu Vasfi Keskin’e, Vodafone İstanbul Bölge Transport planlama müdürü Fazıl Yılmaz’a, Say yapı yönetim kurulu başkanı Salim Karataş’a, İstanbul adli tıp çalışanı Ankaralı Mehtap Yeşilgül’e, Gümüş Mühendislik yönetim kurulu üyesi Necati Kaya’ya ve vesile olan herkese ŞİDEF yönetim kurulumuz adına teşekkür eder, yapılan Hayırların Cenab-ı hak nezdinde kabul olmasını niyaz ederim” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER