ŞİDEF Gençlik Muhammed Yılmaz’a emanet

Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) 2. Genel Kurul sonrası yeni dönemde Gençlik Kolları Başkanlığına Ahmet Muhammed Yılmaz getirildi. 

ŞİDEF Gençlik Muhammed Yılmaz’a emanet

Gençlik kolları başkanlığı görevinin tarafına verilmesinden dolayı gurur duyduğunu söyleyen çiçeği burnunda Başkan Ahmet Muhammed Yılmaz, “STK camiasına ilk İstanbul’a geldiğimde başkanım Serkan Kaya vasıtası ile tanışıp memleket ve vatan temalı her zaman faydalı olabilme yolunda hizmet için memleketimizin bir çok STK‘larında görev üstlenip bu görevleri ise layığı ile yerine getirme çabasından hiç vazgeçmedik. Bu gibi sivil toplum kuruluşlarında var olup birşeylerin ucundan tutup topluma , millete , vatana faydalı projelerle faydalı işler yapabilme arzusu hep yürekten içimizde var olduğu gibi bu STK’larda verilen görevleri de layıkıyla yerine getirme azim ve başarıyla ülkemizin ve memleketimizin her kesimine merhamet ve vicdani duygularını kaybetmeden hizmet edebilme arzusu bu sefer ise kurucu gençlik kolları başkan vekili olduğum Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) başkanımız ve yönetimi tarafından tarafımıza tebliğ edilen ŞİDEF Gençlik Kolları Başkanlığı için yolumuza çıktık. İlk kurulduğu günden bugüne her zaman memleketimiz için en güzel işlere en güzel projelere imza atan ve her zaman kendinden sıklıkla bahsedilen hiçbir ayrımcılığın olmadığı ŞİDEF ailesinin bir ferdi olmaktan ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilmekten onur, gurur ve mutluluk duyuyorum. Görev aldığımız günün ertesi günü hiç beklemeden yönetimimizi oluşturup hızlı bir şekilde projelerimize başlayıp memleketimiz Gümüşhane’ye Şiran’a nerede kime ulaşır, kime faydamız olur ve nerede ne işler yaparız düşüncesi ile yolumuza çıktık. Bu bağlamda önceki dönem vekili olduğum kurucu başkanım Burhan Gül kardeşimede bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. ŞİDEF bayrağını devraldık ve emin adımlarla hizmet yolunda devam edeceğiz. Dil , din ,ırk , cinsiyet ayırmaksızın önceliği insan ve hizmet olan anlayışla , vizyonu ve misyonu ilkeleri yolunda inşallah görevimize başlıyoruz. Şiranlı tüm genç kardeşlerimle beraber memleketimizi gençliğimizi yeni nesillerimizi en güzel yerlerde temsil edeceğimizden hiç şüphemiz yok . Bu görevi bana laik gören değerli başkanım Serkan Kaya ve ŞİDEF yönetim kurulumuza şükranlarımı sunuyor, herkese sağlık mutluluk esenlikler dileyerek herkesi yürekten saygıyla selamlıyorum” dedi.

Ahmet Muhammed Yılmaz kimdir?

Gümüşhane Şiran Kavakpınarı( Keradam ) köyünde dünyaya geldi. İlkokula köy okulunda başlayıp Şiran ilçesinde Mithatpaşa ilköğretim okulunda ilk ve orta okulu, liseyi Şiran Fatih Sultan Mehmet Ç.P.L’de tamamladı. Lisans hayatına Manisa Celal Bayar üniversitesinde devam ederek yapı denetim bölümünü bitirdi. Ardından Celal Bayar üniversitesi mühendislik fakültesinde inşaat mühendisliğini tamamlayarak İstanbul’da iş hayatına başladı. Çok meşakkatli ve uğraşlarla birçok yerde devlet, özel kurum ve kuruluşlarda iş hayatında devam etti. Şuan ise İstanbul Beylikdüzü merkezli EMS şirketler grubunda projelerden sorumlu idari işler müdürlüğü görevini yürütmekte. Gümüşhaneli Mühendisler ve Mimarlar Platformu (GÜMÜP) genel sekreteri. Evli.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER