Altıparmak’tan hemşehrilerine teşekkür

14 Mayıs tarihinde yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Millet İttifakı 1.sıra Milletvekili adayı olan Muzaffer Altıparmak, seçim sonuçlarının ardından açıklama yaparak vatandaşlara teşekkür etti.

Altıparmak’tan hemşehrilerine teşekkür

Altıparmak yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli Hemşehrilerim; Millet İttifakı Milletvekili adayı olarak yola, Genel Merkezlerimizin kararı ve desteği üzerine çıktık. Bu şehrin bir evladı olarak şehrimize yaptıklarımızı ve milletvekili seçilmemiz durumunda yapacaklarımızı anlattık. Gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalıştık, sizlere ulaşmaya gayret ederek sorun ve beklentilerinizi dinledik. Yapılan seçim sonucunda milletvekili seçilmemiz nasip olmadı. Buna rağmen siz değerli hemşehrilerimin her bir oyunun, ortaya koyduğu iradenin benim için çok kıymetli olduğunun bilinmesini istiyorum. Benim Gümüşhane sevgim, siyasal sonuçlara bağlı bir sevgi değil; ömür boyu sönmeden var olacak bir tutkudur. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da şehrimiz için elimden geleni yapmaya durmaksızın devam edeceğim. Seçimde bana oy veren-vermeyen tüm hemşehrilerime en içten şükranlarımı sunuyorum. Dualarıyla bana destek olan büyüklerimize, varlıklarıyla mutluluk duyduğum kadınlarımıza, gelecek ışığımız gençlerimize ve benimle birlikte gönüllü olarak çalışan arkadaşlarıma gayret ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Milletvekili olarak seçilen arkadaşlarımı da tebrik ediyor ve kutluyorum. Seçim sonuçlarının şehrimiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimizi saygıyla selamlıyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf sadık  eğitimci yazar-gazeteci
yusuf sadık eğitimci yazar-gazeteci - 1 yıl Önce

Değerli Muzaffer Altıparmak asil duruşunu sergileyerek yaptığı teşekkür beklenen bir husustui
Kendisinin de bildiği gibi siyaset uzun soluklu bir uğraştır.
Bu yolda kazanmak kadar kaybetmekte bir kazanımdır.
Henuz olgunluk yaşını Yaşayan ALTIPARMAK ıon önünde hayli bir süreç var. Ben değerli Muzaffer kardeşimizin bu yolda erken yorulmayacağını biliyorum. Başarıl bir seçim kampanyası yürüttüğü de bilinen gerçeklerdendir.
Kader ve nasip ne ise o olur. Bundan sonraki yaşantısında ve geleceğe ait projelerinde başarılı olmasınıo diliyorum.

SIRADAKİ HABER