Cumhurbaşkanı Erdoğan teşekkür ziyaretine geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz mayıs ayında yapılan seçimlerde yüzde 78,54 oranında oyla Bayburt'un ardından en fazla destek veren ikinci şehir olan Gümüşhane’ye teşekkür ziyaretine geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan teşekkür ziyaretine geliyor

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 8 Temmuz Cumartesi günü Gümüşhane’ye teşekkür ziyareti gerçekleştireceğini belirterek düzenlenecek mitinge tüm Gümüşhanelileri davet etti.

Yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kent merkezinde miting düzenleyeceğini belirten Erdoğdu, “Cumhurbaşkanımızla ile hemşehrilerimiz arasında çok güçlü gönül bağı var. Bizlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın yapacağı ziyareti heyecanla bekliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gümüşhane’ye çok büyük değer verdiğinin altını çizen Erdoğdu, şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hem teşekkür etmek hem de hemşehrilerimizle kucaklaşmak için ilimizi ziyaret edecek. Gümüşhanelilerin Cumhurbaşkanımızı hasretle, özlemle beklediğini biliyoruz. Her seçimde cumhurbaşkanımıza en büyük desteği veren Gümüşhane’nin hasreti bu ziyaretle sona erecek. Bizlerde liderimizi muhteşem Gümüşhane’ye yakışır bir coşkuyla karşılayacağız. Tüm Gümüşhanelileri 8 Temmuz Cumartesi günü liderine sahip çıkmaya ve coşku içerisinde bu büyük buluşmaya davet ediyorum.” 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2023, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER