Erdoğan müracaatını yaptı

Memleketi Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde uzun yıllardır görev yapan öğretmen Kemal Erdoğan, 28.dönem milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti’ye resmen müracaatını gerçekleştirdi.

Erdoğan müracaatını yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda deprem bölgesi için AFAD’a yaptığı bağışın ardından doktur oğlu ve doktor kızını yanına alarak AK Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu’ya evraklarını teslim eden aday adayı Erdoğan “Biz, halkımızın ferasetine ve şaşmaz iradesine inanıyor, güveniyoruz ve Hakkın rızasına uygun iş yapacaksak Mevla’dan bizlere nasip etmesini niyaz ediyoruz” dedi.

Siyaseti “Hizmet ile birlikte bizi biz yapan inanç ve değerlerin hayata hakim kılınması mücadelesi" olarak öğrendiklerini ve böyle inandıklarını kaydeden Erdoğan, “Bununla birlikte günümüzde, sözlerin kifayet etmediğini, siyaset ve siyasetçiye negatif bir bakışın da varlığını biliyor ve anlıyoruz. Şahsen bundan da hiç yüksünmüyorum. Çünkü naçizane tüm hayatımız bizi bilen ve tanıyanlar için ortadadır. Bugün ise geldiğimiz süreçte, bundan böyle "tüm enerjimizi, yalnızca memleketim ve değerlerimiz adına harcamak amacıyla siyasetin içinde güçlü bir şekilde var olacağız." Bu değerlerden inşallah sapmadan, makam - mevki hesabı yapmadan bu yolda samimi olacağız. Şayet yanlış, eksik yada kusurumuz olursa da eleştiriden yüksünmeyeceğiz. Peki, siyasetten hiç mi bir beklentiniz yok diye sorulursa elbette vardır: Ahlak, Adalet, Hakkaniyet, Dürüst siyaset diyoruz, diyeceğiz. Ayrıca siyaseti hırs ve iddia işi değil, ideal işi olarak göreceğiz ve belli grup yada kişilerin değil herkesin arkası olacağız.  Bu duygularla tüm eş, dost ve kardeşlerime selam, sevgi ve saygılarımı arz ediyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozan
Ozan - 1 yıl Önce

Bütün adaylar Cumhurbaşkanına övgüler sunarken bu aday bunu yapmamış. İlginç.

SIRADAKİ HABER