Milli Yol Partisinin ilk aday adayı Özdemir oldu

Milli Yol Partisi Gümüşhane İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, 14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak için müracaatını yaptı.

Milli Yol Partisinin ilk aday adayı Özdemir oldu

Milli Yol Partisi’nde 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı süreci başladı. Seçimler için parti binasında kayıt kabul masası kurulurken başvuru süreci 7 Nisan’da sona erecek. 

Aday adayları belirlenen tarihler arasında Milli Yol Partisi İl Başkanlığı seçim işleri kayıt kabul birimine şahsen ve belgelerin aslıyla müracaat edecek. Milli Yol Partisi İl Başkanlığından yapılan açıklamada 3 Milletvekili aday adayının da yakın bir zamanda açıklanacağı ifade edildi.

Partiye müracaatını yaparak evraklarını teslim eden Milli Yol Partisi Gümüşhane Milletvekili aday adayı Mehmet Özdemir, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun, Türk Siyasetine mayaladığı; Temiz Siyaset damarı olarak, bitmek tükenmek bilmeyen mücadele azmi ve kararlılığı ile güçlü bir Türkiye hayal ediyoruz. Ekonomide, sanayide, tarımda, teknolojide, eğitimde, sağlıkta en önemlisi de adalette güçlü bir Türkiye olsun istiyoruz. Hem de öyle bir güçlü olsun ki sadece Türkiye’de yaşayanların değil, sadece Müslümanların değil, sadece Türklerin de değil, dünyadaki tüm mazlumların umudu olsun istiyoruz. Öyle bir Türkiye olsun ki özgürlük deyince, adalet deyince ve insan hakları deyince, ilk akla gelen ülke olsun istiyoruz. İnsanlarımız geleceğe umutla baksın, doğduğu yerde karnı doysun. Sadece külfete değil, nimete de ulaşsın istiyoruz.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER