AK Parti Teşkilat Akademisi Gümüşhane’de

AK Parti’de 2023 seçimlerine teşkilatı hazırlamak için başlatılan eğitimler kapsamında Gümüşhane’de 2 gün sürecek “Teşkilat Akademisi” programı yapılacak.

AK Parti Teşkilat Akademisi Gümüşhane’de

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Bu hikayenin kahramanı sensin” sloganıyla 81 ilde üç kademe, il ve ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlıklarına bağlı yöneticilerin katılımları ile gerçekleştirilecek olan teşkilat içi eğitim 27-28 Kasım tarihlerinde Gümüşhane Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Eğitim programıyla ilgili bilgi veren AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av.Celalettin Köse, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı koordinatörlüğünde Türkiye çapında başlatılan teşkilat içi eğitim programının Gümüşhane ayağını bu hafta sonu başlatıyoruz. Birbirinden değerli katılımcıların yer alacağı bu eğitim programında bilgi ve tecrübe aktarımı ile teşkilat mensuplarımız her alanda yetkinlik sahibi olacak” dedi.

Eğitim programında parti teşkilatları ve yöneticilerinin 10 farklı alanda çok kapsamlı bir eğitim programına tabi tutulacağını dile getiren Köse, “Bu eğitimlerle AK Parti teşkilatlarımızı 2023 seçimlerine doğru daha hazır bir hale getireceğiz” diye konuştu.

İki gün sürecek olan eğitim programlarında Cumartesi günü Mehmet Şahin tarafından "Savunma sanayi-teknoloji-ulaştırma", Ahmet Aydın tarafından "Ahmet Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider", Nurullah Genç tarafından "AK değerler", Lokman Çağırıcı tarafından "Reformcu AK Belediyecilik", Erem Şentürk tarafından "Siyasal İletişim ve Yeni Medya", Abdurrahman Uzun tarafından "Motivasyon" konularında pazar günü ise Hasan Çilez tarafından "Teşkilatın el kitabı", Orhan Yeğin tarafından "Eğitim-sağlık-sosyal politikalar", Tarkan Zengin tarafından "Etkili iletişim" ve Ahmet Gündoğdu tarafından "Dünyanın yeni yıldızı Türkiye" konularında etkinlikler gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER